Jižní Město Chodov - U16 2:1 (2:0)

ChodovChodov - Po několika sezonách opět obnovená premiéra „béčka“ mladšího dorostu, která doufám bude mít pokračování, i když  vím, že sezóna bude vyžadovat od všech zainteresovaných - od hráčů až po naše skvělé rodičovské zázemí ještě o trochu víc „obětí“.

Soupeř nastoupil s ročníkovou převahou a my jsme mu svým trochu bázlivým přístupem úvod zápasu dost usnadnili a nebýt výborného Vojty Rakovského v brance a velkého štěstí tak bylo rozhodnuto. Nakonec přeci jen soupeř využil dvou samostatných nájezdů, kdy dvakrát nesklapla naše ofsajdová past, i když ve druhém případě to bylo velice sporné.. Pro naše kluky byl největší problém udržet míč na víc přihrávek a nejvíc jsme ohrozili branku ze standartních situací ( Patrik Cingroš, Tomáš Přibyl ).

Po přestávce kdy za Lukáše Poledníka a Láďu Morgersterna nastoupili kluci ze starších žáků se naše hra zlepšila natolik, že soupeř sice podnikl několik nebezpečných brejků, ale jinak se hra odvíjela většinou na polovině soupeře kde jsme si vytvořili i množství nebezpečných situací, které vyvrcholily dvojím sražením Honzy Světlíka v pokutovém území což už musel rozhodčí odpískat ( domácím odpustil např. dvojí hraní brankáře ). Penaltu s přehledem proměnil Kuba Turek, ale na vyrovnání už bylo málo času. Domácí diváci se od té chvíle dožadovali ukončení zapasu, do jedné příležitosti se sice protlačil Tomáš Morch, ale zakončení už nemělo sílu ani přesnost. Důležitým faktorem však zůstala skutečnost jak kluci dohráli utkání do samého konce v úmorném vedru a za to jim patří velký dík.


Sestava: Rakovský – Dvořák, Cingroš, Přibyl T., Rothe (60. Jakubička) – Světlík, Morch, Poledník (41.Ferstl), Kubálek  – Brtník (62. Vokatý), Morgenstern (41.Turek)
Branky: Turek 75. (pk)

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY