U16 - FC Miškovice 9:0 (4:0)

MiskoviceStřešovice - Po opravdu horkém týdnu přišlo víkendové ochlazení, a tak nás čekalo příjemné počasí snad jen pro některé naše kluky bylo zklamáním, že soupeř zvolil jako hrací povrch UMT. Naše mužstvo mělo na své straně dnes více zkušenosti, jednak z prvního zápasu a dále bylo více promícháno se starším ročníkem.

Oproti minulému kolu i soupeř by o něco slabší – snad právě proto, že v této kategorii teprve také začíná… Naši kluci se ze začátku zápasu snažili napodobit naše muže a počínali si v koncovce dost ledabyle a málem se to vymstilo, když se soupeř dostal do brejku, naštěstí ho neproměnil a naše koncovka od té doby začala být produktivní. Při prvním a druhé brance spolupracovali Láďa Morgenstern a Filip Svoboda nejprve kombinačně, poté z rohového kopu kdy prvně jmenovaný přihrával a druhý zakončoval - 2:0! U třetího nám přálo štěstí kdy po trestném kopu Martina Rothe tečoval míč jeden z obránců do vlastní sítě - 3:0 a do poločasu přidal na 4:0 Honza Světlík (jeden z dvojice dobře hrajících „mladých středových hráčů“ s Lukášem Kubálkem). Po přestávce jsme mohli nechat odpočinout hráče, které něco bolí, nebo nestihli letní přípravu a nebo jsou nominováni na zápas přeboru.. Ale i tak se branky sypaly dál, svůj hattrick dovršil hned po poločase Filip Svoboda (5:0), na 6:0 upravil hlavou po rohu Patrika Cingroše na začátku sezóny ve výborně formě hrající  Dan Slanina. Patrik Cingroš se pak dočkal i svého gólu za svou „práci“ na pravém kraji, když nadvakrát překonal brankáře soupeře – 7:0 po pěkné kombinaci. 8:0 – opět rohový kop, tentokrát z druhé strany kopající Martin Rothe a kladivem (hlavou) do míče udeřil a branku vsítil David Přibyl ! V posledním minutě přidal svojí druhou branku Honza Světlík a završil tak výsledné skóre na 9:0 a to ještě spousta šancí zůstala nevyužita a hráči, kteří vstoupili do zápasu na svých postech příjemně překvapili (Martin Dvořák, David Jakubička – až na poslední zákrok). Celkově podařené představení, ke kterému přispěl i soupeř, protože naší branku ohrozil jen sporadicky..

Sestava:  Rakovský – Přibyl T., Slanina, Přibyl D., Rothe  – Cingroš, Světlík, Kubálek (41. Jakubička), Hejda (51.Dvořák) – Svoboda (46.Brtník), Morgenstern (61.Hošek)
Branky:  Svoboda 3, Světlík 2, Rothe, Slanina, Cingroš, Přibyl D.
                                                                                             Miroslav  Rothe 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY