SK Aritma Praha - U16 1:5 (0:2)

AritmaVokovice - V neděli jsme odehráli utkání proti tradičnímu soupeři - Aritmě. Loni jsme s nimi 3x prohráli a tak jsme měli o motivaci postaráno. A také jsme začali zostra. Už ve 2' se poprvé ve střelecké příležitosti objevil Lukáš Barták.

Po akci Marka Burnhama a přihrávajícího Marka Papeže se ještě zastřeloval. Odpověď domácích přišla z rohového kopu - mimo. Při kombinaci po zemi domácí přehráváme a tak se zrodil i první gól. Kolmici od Lukáše Ryse uklidil Lukáš Barták do brány - 0:1. Akci pomohli svým náběhem Le Minh Truong a Dominik Hlasica, kteří zaměstnali obránce. Ve 12' našel Mark Burnham v náběhu Lukáše Bartáka, který z úhlu prudkou ranou překonal brankáře podruhé - 0:2. V 18' se jsme měli další dobré příležitosti. Po akci ve středu hřiště, kdy si několikrát vyměnili míč Lukáš Rys a Mark Burnham, zakončovali Lukáš Barták - do bramkáře a Le Minh Truong - nad. Od 25' jsme trochu polevili a nechali hrát i domácí. Obrana ale pracovala bez chyb a do poločasu se stav nezměnil. 

Začátek druhého poločasu jsme zaspali a nabídli tak domácím šanci na snížení a také se jim to po rohovém kopu podařilo. Na centr si naběhl nehlídaný hráč a hlavou mířil přesně - 1:2. Naštěstí jsme rychle odpověděli. Akci po pravé straně zakončoval nadvakrát Lukáš Barták - 1:3. Hra se uprostřed hřiště vyrovnala. Ale několik domácích pokusů stačili zlikvidovat obránci nebo Vašek Hrdlička. Čtvrtý gól vstřelil v 52' opět Lukáš Barták. Závar před brankou Aritmy zakončil pěknou střelou na zadní tyč - 1:4. Poslední gól si připsal Mark Burnham, který nejprve patičkou nastřelil brankářa a pak z otočky mířil do sítě  - 1:5. V 59' velkou šanci Aritmy zastavila tyč. Pak jsme zase úřadovali my. Milan Hrdlička po pěkné sehrávce od Lukáše Ryse těsně přestřeluje. Dominik Hlasica zaváhal při zakončení a obránci ho stačili zablokovat. Druhý pokus Milana Hrdličky minul branku jen o malý kousek. Poslední velkou šanci měli domácí. První pokus zastavilo břevno. Dorážku stačil skluzem vytěsnit mimo branku Vašek Hrdlička. 

Odehráli jsme výborné utkání. Dokud jsme drželi míč na zemi a kombinovali, měli jsme navrch. Ve chvíli, kdy jsme začali nakopávat míče dopředu se domácí dostávali do hry. Pochvalu si zaslouží všichni. Hráli s chutí, důrazem a sebevědomím. 

Statistika: SK Aritma - SK Střešovice 1911 - 1:5 (0:2), branky: Lukáš Barták-4, Mark Burnham-1.

Sestava: Vašek Hrdlička - Štěpán Jeleček, Filip Kodytek, Matěj Puchinger, Jovan Gliguroski - Marek Papeř, Lukáš Rys, Mark Burnham, Dominik Hlasica - Le Minh Truong, Lukáš Barták - Milan Hrdlička, Dan Burnham, Ben Jetton.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY