U16 - Slovan Bohnice 4:0 (2:0)

BohniceStřešovice - V druhém jarním kole jsme nastoupili proti Slovanu Bohnice. Už podzimní zápas nás bolel a žlutilo se na obou stranách. Čekal nás nepříjemný soupeř.

Začali jsme skvěle. Ve 4' jsme převedli rychlou akci. Dlouhý odkop brankáře Vaška Hrdličky zpracoval Alex Filala ( jarní posila z Vigantic), míč posunul za obranu na Bena Jettona, jehož střelu brankář hostí vyrazil. Rohový kop zahrál Michal Truxa přímo na bránu, brankář míč jen nadzvedl - na hlavu Jovana Gliguroskiho - 1:0. V 9' napřáhl ke střele Mark Burnham, brankář chytá. Ve 14' rychle zakombinovali Jenda Maňhal - Ben Jetton a přesně zakončující Michal Truxa - 2:0. Ve 20' přišel rozhodující okamžik zápasu. Ve vápně byl bez míče faulován Alex Fiala, následovala červená karta pro hostujícího obránce a penalta, kterou ale nepromněnil Lukáš Barták. O minutu později v souboji o míč fauloval Michal Truxa, dostal žlutou kartu, i když se hosté dožadovali karty červené. Ve 31' zatáhl míč po levé straně Michal Truxa, jeho centr našel Adama Vejvodu, který trefil brankáře a dorážku Lukáše Bartáka zablokovala obrana.

Druhý poločas byl v naší režii. Ve 48' pokoušel štěstí Lukáš Barták, brankář vyrazil. V 50' poslal nádherný centr z poloviny hřiště Lukáš Rys na Lukáše Bartáka, jeho hlavička skončila jen těsně vedle. V 53' po levé straně zasprintoval Štěpán Jeleček, levačkou poslal míč pod sebe na nabíhajícího Jendu Maňhala. Tomu se zamotal míč pod nohy a branku netrefil. Další gól jsme přidali po stejné akci v 54', jen obsazení se změnilo. Michal Truxa zleva našel Alexe Fialu a ten nezaváhal - 3:0. V 57' se k hlavičce dostal prodral Jenda Maňhal, brankář skvěle zasáhl a míč vytěsnil mimo tyče. Do třetice zakončoval Jenda Maňhal po sehrávce od Alexe Fialy, ale ani tentokrát neuspěl. Poslední gól vstřelil Ben Jetton poté, co zužitkoval pas od Lukáše Bartáka - 4:0.

Od vyloučení hostujícího hráče hosté přitvrdili. Kluci se trendu nezalekli  přizpůsobili. Bohnice pak zkoušeli hlavně nákopy za obranu na nabíhající hráče, ale to stačila obrana s Vaškem Hrdličkou hlídat. Kluci pěkně kombinovali a často se snažili o zakončení. Super výkon.

Statistika: SK Střešovice 1911 - Slovan Bohnice 4:0 (2:0) branky: Gliguroski, Truxa, Fiala, Jetton.

Sestava: Vašek Hrdlička - Jovan Gliguroski, Matěj Puchinger, Lukáš Rys, Michal Truxa - Adam Vejvoda, Mark Burnham, Lukáš Barták, Štěpán Jeleček - Ben Jetton, Alex Fiala - Jenda Maňhal, Milan Hrdlička, Dominik Pejdl.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY