SK Ďáblice - U16 1:2 (1:1)

DabliceĎáblice - Týden po debaklu s Duklou JM nás čekal druhý silný soupeř, druhý tým tabulky - SK Ďáblice. Tajně jsme doufali alespoň v bod, ale nakonec vezeme z Ďáblic všechny tři.

Domácí začali náporem, jak se dalo čekat. Dlouhé míče létaly za obranu a rychlonozí útočníci byli nebezpeční - leč bez gólového efektu. A tak jsme udeřili my - pPřímý kop Lukáše Ryse našel Michala Truxu, jeho pokus brankář vyrazil a v následné mele se nejlépe zorientoval Lukáš Barták - 0:1. Domácí pokračovali v tlaku. V 11' se předvedl Vašek Hrdlička - první střelu vyrazil na roh, střelu p orohovém kopu vytlačil na břevno, dorážku jsme už nedopustili. Ve 28' zakončoval Mark Burnham střelou těsně vedle. Ve 31' domácí vyrovnali - nechytatelná střela - 1:1.

Druhý poločas byl obrazem prvního. Domácí se dlouhými přihrávkami snažili překonat naší obranu, což se jim se střídavými úspěchy dařilo. Jejich pokusy končili nepřesnou střelou nebo na skvěle chytajícím Vaškovi Hrdličkovi. V 52' jsme šli opět do vedení. Přihrávku Marka Papeže přetavil v gól Mark Burnham střelou na zadní tyč - 1:2. Snaha domácích se zvýšila. Útočili ve více hráčích a nám se otevíral prostor pro protiútoky. Ani nám se ale nedařila koncovka. Le Minh Truong, Lukáš Barták ani Mark Burnham nemířili přesně. Když těsně před koncem chytil Vašek Hrdlička samostatný nájezd a poslední pokus domácích skončil nad, mohla propuknout naše radost.

Po špatném výkonu proti Dukle JM předvedli kluci bojovný výkon plný soubojů nasazení a obětavosti. Ďáblice byly nebezpečné, ale v koncovce neúspěšné. My jsme tentokrát z minima vytěžili maximum.

Statistika: SK Ďáblice - SK Srtřešovice 1911  1:2 (1:1), branky: Lukáš Barták, Mark Burnham.

Sestava: Vašek Hrdlička - Jan Maňhal, Lukáš Rys, Matěj Puchinger, Michal Truxa - Ben Jetton, Mark Burnham, Marek Papež, Le Minh Truong - Lukáš Barták - Alex Fiala, Štěpán Jeleček, Milan Hrdlička, Dominik Pejdl.

Jirka Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY