FC Tempo Praha - U17 9:2 (1:2)

Lhotka - Po naší zimní přípravě jsem nemohl očekávat nic jiného. Měli jsme jedenáct lidí na marodce a čekal nás velmi těžký soupeř. Natoupili jsme k zápasu tedy bez nějakých velkých očekávání a klukům patří velký díky za výkon v první půli! Ve druhé nám podle očekávání došli síly a byl z toho debakl.

SK Benešov B - U17 2:0 (0:0)

Benešov - Odložené 1,kolo jsme dohrávali první prosincovou  sobotu  v Benešově. Za mrazivého počasí jsme se postavili místnímu týmu B,kteří hráli  se dvěma posilami z ligového "Áčka"

U17 - TJ Svitavy 1:3 (0:1)

Střešovice - Poslední letošní domácí zápas jsme odehráli ve sváteční pátek 17.11. Bez čtyř hráčů základní sestavy jsme nastoupili proti TJ Svitavy. Možnost ukázat své kvality tak dostali další hráči.

SK Polaban Nymburk - U17 1:2 (0:1)

Nymburk - V sobotu jsme přijeli na "trávu" do Nymburka. Spíše než tráva to bylo bahno a tak v lisovkách vypadal pohyb našich kluků většinou jako klouzání. Proto jsme chtěli zjednodušit hru, hlavně v obraně.