benesov skBenešov - Odložené 1,kolo jsme dohrávali první prosincovou  sobotu  v Benešově. Za mrazivého počasí jsme se postavili místnímu týmu B,kteří hráli  se dvěma posilami z ligového "Áčka".

svitavyStřešovice - Poslední letošní domácí zápas jsme odehráli ve sváteční pátek 17.11. Bez čtyř hráčů základní sestavy jsme nastoupili proti TJ Svitavy. Možnost ukázat své kvality tak dostali další hráči.

nymburk polabanNymburk - V sobotu jsme přijeli na "trávu" do Nymburka. Spíše než tráva to bylo bahno a tak v lisovkách vypadal pohyb našich kluků většinou jako klouzání. Proto jsme chtěli zjednodušit hru, hlavně v obraně.

vlašimStřešovice - Drama se šťastným koncem. Naše třetí letošní vítězství se vůbec nerodilo lehce. Opět zápas dvou rozdílných poločasů.

DuklaStrahov - Na větrné hůrce. V sobotním větrném počasí jsme se utkali s Duklou B. Čekal nás poslední pražský soupeř z čela tabulky. Věděli jsme, že je soupeř silný na míči, v kombinaci. Na to měl platit náš důraz.