U17 - SK Sparta Kolín 2:8(2:4)

Střešovice - Po úspěšné generálce z předchozího týdne jsme na domácí půde přivítali borce z Kolína. Cíl byl jasný -> zvítězit.

U17 - Vršovice 5:0 (2:0)

Střešovice - V posledním podzimním kole jsme doma přivítali tradičního soupeře z Vršovic a chtěli jsme zakončit rok 2019 vítězstvím.

Vyšehrad - U17 5:2(3:1)

Vyšehrad - Na velkou výzvu v podobě utkání s třetím celkem tabulky jsme se velmi těšili a odehráli jsme jedno ze svých nejlepších utkání v podzimní části, nicméně bez bodového vyjádření.

U17 - MFK Trutnov 2:3 (1:1)

Střešovice - Utkání hrané se sousedem v tabulce, s velkým počtem šancí na obou stranách s nepříznivým koncem pro nás.

ABC Braník - U17 3:2(2:1)

Braník - Potvrdit dobrou formu a lepší postavení v tabulce než domácí, s tím jsme v sobotu přijeli do areálu Braníku. Zápas se nám však vůbec nevydařil a to hned z několika důvodů.