svitavySvitavy - Poslední zápas v první divizní sezóně jsme odehráli ve Svitavách. Brzké nedělní vstávání a dlouhá cesta pro SD nebyly překážkou (vyhrál 7:0) a tak jsme bez starostí vyběhli na hřiště. Jenže.....

vlašimVlašim - Po čtveřici pražských týmů se utkáme s trojící mimopražských. Jako první se nám postavila Vlašim. Podzimní utkání jsme vyhráli 2:1. V brance nám tentokrát pomohl "nebrankář" Michal Novotný z MD B.

DuklaStřešovice - Poslední letošní pražský soupeř byl v sobotu z nedaleké Julisky. V brance nám opět vypomohl Patrik Steiner  z ročníku 03.

tempo nové 2017Lhotka - Jako na houpačce. Tak vypadají naše poslední výsledky. Poslední prohru si vezeme ze Lhotky, kde svá domácí utkání hraje TEMPO. Na podzim jsme tehdejšího lídra překvapili a slavili domácí výhru. Odveta Tempu vyšla dokonale.

vysehradStřešovice - Po nevydařeném zápase s Meteorem jsme chtěli matný výkon odčinit zápasem proti našemu na jaře třetímu soupeři z Prahy, Slavoji Vyšehrad. Na podzim jsme mu podlehli těsně 2:1, a tak se očekával vyrovnaný souboj.