Bohemians Praha B - U17 6:1 (3:0)

Vršovice - Další kolo a další slavný pražský klub. Zajímavá výzva v podobě technicky i fyzicky vynikajícího soupeře, který během pěti úvodních kol nastřílel hrozivých 34 branek (průměr 6,8 gólů na zápas). My jsme opět postrádali mnoho hráčů a tak jsme znovu sáhli pro posily do našeho silného ročníku 2004.

U17 - Viktoria Žižkov B 3:1 (1:0)

Střešovice - Poprvé jsme v tomto soutěžním ročníku okusili umělý povrch a přivítali jsme na domácím hřišti slavný pražský klub Viktorii Žižkov. Hosté k nám jeli s dobrou formou tří výher v řadě, my naopak čekali na body první.

Admira Praha - U17 9:1 (1:0)

Kobylisy - Velmi těžko se nám skládala sestava. Střední obránci - Votruba, Štěpán zranění, Madej na povinné školní akci, Švejda 90-ti minutová bitva za devatenáctku čerstvě v nohách. Střední obránci ročníku 04 na rybách, nebo na marodce.

SK Sparta Kolín - U17 4:2 (3:1)

Kolín - Sportovní centrum mládeže, Sportovní středisko mládeže, fotbalová školička, tým mužů, který před pár lety hrál druhou celostátní ligu. Domácí mají ideální tréninkové podmínky: nádherný areál s třemi přírodními trávníky a jednou trávou umělou.

U17 - FK Náchod 0:2 (0:2)

Střešovice - první zápas na domácím hřišti, druhé utkání podzimní části, třetí soutěžní kolo. Přivítali jsme loňského účastníka české ligy dorostu a věděli jsme tudíž, že nás čeká velmi těžký zápas.