U17 – TJ Sokol Stodůlky 6:2 (3:1)

Stodulky

Střešovice – V sobotu jsme přivítali poslední tým přeboru – Sokol Stodůlky. Soupeř zatím uhrál jediný bod za remízu se Satalicemi (1:1). Zejména však první poločasy se silnými celky se soupeři povedly (s Braníkem 0:1 a se Střížkovem 0:0). Přestože jsme klukům zdůraznili, aby k zápasu přistoupili soustředěně, ne všichni tak učinili.

 

Hned v první minutě vysílá Martin Kašpar Martina Vyskočila a ten krásně levou bez přípravy trefuje ke vzdálenější tyči – 1:0.  Nesoustředěnost naší obrany se projevila hned z výkopu a „darovali“ jsme soupeři vyrovnání – 1:1. Ve 4‘ pak Martin Kašpar roztahuje hru do křídla na Tomáše Pazourka, jehož centr brankář neudržel a Martin Vyskočil nás opět dostává do vedení – 2:1. Pak jsme měli pár šancí, ale nedokázali jsme je proměnit.  V 38‘ individuální akci Lukáše Timka proměňuje v gól Pavel Ferstl – 3:1. V 39‘ s námahou vyráží brankář nepříjemnou střelu Martina Kašpara z 20-ti m na roh.

V 45‘ prošel jak „nůž máslem“ obranou hostí Martin Kašpar a Lukáš Timko zvyšuje  - 4:1. V 49‘ si na centr Lukáše Vegrichta naběhl Jára Malík, ale o chlup míří hlavou vedle tyče. Stejně jako v 50‘ David Džunev po samostatné akci. V 50‘ si další slabší chvilku vybrala naše stoperská dvojice – 4:2. V 56‘ však nachází Jakub Turek úplně volného Járu Malíka a ten s klidem zvyšuje – 5:2. V 66‘ měl po pěkné kombinaci 100% šanci Petr Doležal, ale brankář se štěstím vyrazil. V 68‘ po akci Pavla Ferstla uzavřel skóre utkání Martin Kašpar – 6:2.

 

Závěrem:

Vyhráli jsme, ale byl to jeden z nejhorších výkonů mužstva v této sezóně. Možná většina hráčů již byla myšlenkami v těžkých utkáních, která nás čekají (Střížkov a Braník), a ve kterých půjde o „podzimního mistra“. Každopádně v následujících kolech musíme předvést úplně jiný výkon, abychom uspěli.

Další MU hrajeme v sobotu 2.11. na Střížkově až od 14:30 s domácí FA Praha.

 

Sestava SK Střešovice 1911 :

V brance: Ondra Pospíchal,

V poli: David Konejl, Petr Koutský, Jarda Malík, Tomáš Pazourek, Lukáš Vegricht, Martin Vyskočil,

Lukáš Timko, Martin Kašpar, Marek Rajniš, Pavel Ferstl,

Střídali: Kiryl Kokarau, Jakub Turek, Martin Roušal, David Džunev, Petr Doležal,

 

Střelci SKS v utkání:

1’, 4‘ Martin Vyskočil; 38’ Pavel Ferstl; 45‘ Lukáš Timko, 56‘ Jarda Malík; 68‘ Martin Kašpar

Zapsal - Libor Kašpar  27.10.2013

 

Videa vybraných akcí:

Góly první poločas

Góly druhý poločas

Další zajímavé akce

 

Názor druhé strany: zde

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY