Mladší dorost - info

DŮLEŽITÉ!!
V sobotu 21.09. máme výkop ve 14:15!!! U19 má výkop v 16:30!

Tréninky:

úterý         17:30 - 19:00 (brankáři od 17:00)
čtvrtek      17:30 - 19:00
pátek        18:00 - 19:00

23.9. + 7.10. + 21.10. + 4.11. + 18.11. - trénink ve Sport Centrum Evropská ve 20:00

Zápasy

   přípravné zápasy
03.08.2019     SO     10:00     U17 - Louny                                  1:3 - branky: Dařílek
11.08.2019     NE     17:00     U17 - Aritma Praha                        2:5 - branky: Sinkula, Dařílek
14.08.2019     ST     17:30     U17 - Motorlet Praha                      0:2
   divize

17.08.2019     SO     12:15     Sokol Třebeš - U17                        1:0
   přípravné zápasy
20.08.2019     ÚT     18:00     U17 - Fotbalová akademie AZ         2:5 - branky: 2x Sinkula
   divize

25.08.2019     NE     12:15     U17 - Náchod                                0:2 
28.08.2019     ST      12:15    Kolín - U17                                    4:2 - branky: 2x Sinkula
31.08.2019     SO     12:15     Admira Praha - U17                        9:1 - branky: Šafránek
   přípravné zápasy
01.09.2019     NE     14:15     Uhříněves - U17                             3:4 - branky: Šafránek, Mustafa, Boublík, Madej
   divize
07.09.2019     SO     17:00     U17 - Viktoria Žižkov                      3:1 - branky: Šafránek, Rožec, Yarullin

14.09.2019     SO     12:15     Boheminas Praha - U17                  6:1 - branky: Sinkula
21.09.2019     SO     14:15     U17 - Nový Bydžov
   přípravné zápasy
25.09.2019     ST     17:00     Int. School Of Prague - U17
   divize
28.09.2019     SO     12:15     Čáslav - U17

06.10.2019     NE     13:45     U17 - Svitavy
12.10.2019     SO     12:15     Ostrá - U17
20.10.2019     NE     13:15     U17 - Vlašim
26.10.2019     SO     12:15     Braník - U17
03.11.2019     NE     14:45     U17 - Trutnov
09.11.2019     SO     11:45     Vyšehrad - U17
17.11.2019     NE     12:15     U17 - Vršovice
   přípravné zápasy
07.12.2019     SO     10:00     U17 - U16
   turnaj
14.12.2019     SO     09:00     Rzesow (Polsko)
15.12.2019     NE     09:00     Rzesow (Polsko)
   přípravné zápasy
11.01.2020     SO      ??:??     U17 - Bohemians Praha
??.??.2020      ??       ??:??     U17 - Neratovice (v jednání)
??.??.2020      ??       ??:??     U17 - Chrudim (v jednání)
??.??.2020      ??       ??:??     U17 - Roudnice nad Labem (v jednání)
??.??.2020      ??       ??:??     U17 - Litvínov (v jednání)
??.??.2020      ??       ??:??     U17 - Chomutov (v jednání)
??.??.2020      ??       ??:??     U17 - Spartak Příbram (v jednání)
   divize
08.03.2020     NE      14:30    U17 - Kolín
15.03.2020     NE      14:30    U17 - Sokol Třebeš
22.03.2020     NE      15:00    Náchod - U17
29.03.2020     NE      15:00    U17 - Admira Praha
05.04.2020     NE      16:30    Viktoria Žižkov - U17
12.04.2020     NE      16:30    U17 - Bohemians Praha
19.04.2020     NE      17:00    Nový Bydžov - U17
26.04.2020     NE      17:00    U17 - Čáslav
03.05.2020     NE      17:00    Svitavy - U17
10.05.2020     NE      17:00    U17 - Ostrá
17.05.2020     NE      17:00    Vlašim - U17
24.05.2020     NE      17:00    U17 - Braník
31.05.2020     NE      17:00    Trutnov - U17
07.06.2020     NE      17:00    U17 - Vyšehrad
14.06.2020     NE      17:00    Vršovice - U17
   turnaj
23.06.2020     ÚT      09:00    základní skupiny (Maďarsko)
24.06.2020     ST      09:00    základní skupiny (Maďarsko)
25.06.2020     ČT      09:00    kvalifikační zápasy (Maďarsko)
26.06.2020     PÁ      10:00    finále (Maďarsko)

Zahraniční turnaje:

13.12./15.12.2019 - Rzesow (Polsko), turnaj 4+1 na palubovce, doprava minibusem (nominace 9 hráčů do pole + 1 brankář)
23.06./26.06.2020 - Siófók (Maďarsko), turnaj na velké hřiště, doprava autobusem

Zimní soustředění:
22.01./26.01.2020 - Hartmanice - lyžování, tělocvična, bazén (doprava minibusem)


ENGLISH

Trainings:

Tuesday         17:30 - 19:00 (goalkeepers from 17:00)
Thursday        17:30 - 19:00
Friday            18:00 - 19:00

23.9. + 7.10. + 21.10. + 4.11. + 18.11. - training in Sport Centrum Evropská at 20:00

Matches

   friendly
03.08.2019     SAT      10:00   U17 - Louny                                    1:3 - goals: Dařílek
11.08.2019     SUN      17:00  U17 - Aritma Praha                           2:5 - goals: Sinkula, Dařílek
14.08.2019     WED     17:30  U17 - Motorlet Praha                         0:2
   division
17.08.2019     SAT      12:15   Sokol Třebeš - U17                           1:0
   friendly
20.08.2019     TUE      18:00  U17 - Fotbalová akademie AZ             2:5 - goals: 2x Sinkula
   division
25.08.2019     SUN      12:15   U17 - Náchod                                  0:2
28.08.2019     WED     12:15   Kolín - U17                                      4:2 - goals: 2x Sinkula
31.08.2019     SAT       12:15   Admira Praha - U17                         9:1 - goals: Šafránek     
   friendly
01.09.2019     SUN      14:15  Uhříněves - U17 (hřiště Uhříněves)     3:4 - goals: Šafránek, Mustafa, Boublík, Madej
   division
07.09.2019     SAT       17:00   U17 - Viktoria Žižkov                        3:1 - goals: Šafránek, Rožec, Yarullin

14.09.2019     SAT       12:15   Boheminas Praha - U17                    6:1 - goals: Sinkula
21.09.2019     SAT       14:15   U17 - Nový Bydžov
   friendly
25.09.2019     WED      17:00   Int. School Of Prague - U17

   division
28.09.2019     SAT        12:15   Čáslav - U17

06.10.2019     SUN       13:45   U17 - Svitavy
12.10.2019     SAT        12:15   Ostrá - U17
20.10.2019     SUN        13:15   U17 - Vlašim
26.10.2019     SAT        12:15   Braník - U17
03.11.2019     SUN        14:45   U17 - Trutnov
09.11.2019     SAT        11:45   Vyšehrad - U17
17.11.2019     SUN        12:15   U17 - Vršovice
   friendly
07.12.2019     SAT     10:00     U17 - U16
   tournament
14.12.2019     SAT     09:00     Rzesow (Poland)
15.12.2019     SUN     09:00     Rzesow (Poland)

   friendly
11.01.2019      SAT        ??:??   U17 - Bohemians Praha
??.??.2020       ???         ??:??   U17 - Neratovice (in negotiations)
??.??.2020       ???         ??:??   U17 - Chrudim (in negotiations)
??.??.2020       ???         ??:??   U17 - Roudnice nad Labem (in negotiations)
??.??.2020       ???         ??:??   U17 - Litvínov (in negotiations)
??.??.2020       ???         ??:??   U17 - Chomutov (in negotiations)
??.??.2020       ???         ??:??   U17 - Spartak Příbram (in negotiations)
   division
08.03.2020     SUN      14:30    U17 - Kolín
15.03.2020     SUN      14:30    U17 - Sokol Třebeš
22.03.2020     SUN      15:00    Náchod - U17
29.03.2020     SUN      15:00    U17 - Admira Praha
05.04.2020     SUN      16:30    Viktoria Žižkov - U17
12.04.2020     SUN      16:30    U17 - Bohemians Praha
19.04.2020     SUN      17:00    Nový Bydžov - U17
26.04.2020     SUN      17:00    U17 - Čáslav
03.05.2020     SUN      17:00    Svitavy - U17
10.05.2020     SUN      17:00    U17 - Ostrá
17.05.2020     SUN      17:00    Vlašim - U17
24.05.2020     SUN      17:00    U17 - Braník
31.05.2020     SUN      17:00    Trutnov - U17
07.06.2020     SUN      17:00    U17 - Vyšehrad
14.06.2020     SUN      17:00    Vršovice - U17
   tournament
23.06.2020     TUE      09:00    group stage (Hungary)
24.06.2020     WED     09:00    group stage (Hungary)
25.06.2020     THU      09:00    qualification rounds (Hungary)
26.06.2020     FRI       10:00     final (Hungary)

International tournaments:

13.12./15.12.2019 - Rzesow (Poland), 4+1 tournament in the hall, transport by minibus (nomination 9 players in the field + 1 goalkeeper)
23.06./26.06.2020 - Siófók (Hungary), regular pitch, transport by bus

Winter camp:
22.01./26.01.2020 - Hartmanice - skiing, gym, swimming pool (transport by minibus)


 Statistiky hráčů:

                         
  Jméno Z G A MZ ŽK ČK S HZ D HT  
  Weber Matyáš 1 0 0 0 0 0 1 7.8    
  Rožec František 2 1 0 0 0 0 1 7.6    
  Burger Jonáš 4 0 0 2 0 0 2 7.6    
  Yarullin Marek 6 1 0 1 0 0 7 7.6 96.% 8.3  
  Madej Jakub 4 0 0 1 1 0 0 7.6 70.% 8.1  
  Bajrami Briton 3 0 0 1 0 0 3 7.4 38.% 8.2  
  Šafránek Kryštof 4 2 0 0 0 0 4 7.2 40.% 7.5  
  Sinkula Filip 4 3 0 1 0 0 15 7.2 57.% 7.7  
  Votruba Tadeáš 5 0 0 0 0 0 2 7.1 38.% 7.8  
  Švejda Marek 6 0 0 0 0 0 2 7.0 87.% 8  
  Vilhelm Filip 2 0 0 0 0 0 0 6.9    
  Steiner Patrik 5 0 0 0 0 0 38 6.9 57.% 7.2  
  Mustafa Ibrahim Rami 2 0 0 0 0 0 2 6.8 38.% 6.9  
  Hrabě Lukáš 2 0 0 0 0 0 0 6.6 72.% 7.8  
  Benetka Patrik 6 0 0 0 0 0 8 6.6 83.% 7.4  
  Kraus Matěj 6 0 1 0 0 0 5 6.6 74.% 7.5  
  Dařílek Jonáš 3 0 0 0 0 0 0 6.6 43.% 7.5  
  Štěpán Šimon 4 0 0 0 0 0 1 6.5 70.% 7.5  
  Muroň Václav 3 0 0 0 0 0 0 6.5    
  Skřivan Jakub 3 0 1 0 0 0 2 6.4 43.% 7.6  
  Mizer Pavel 4 0 0 0 0 0 3 6.3 64.% 8  
  Kostyuk Oleg 1 0 0 0 0 0 0 6.3    
  Giordo Lorenzo 2 0 0 0 0 0 3 6.0 65.% 7.8  
  Bayer David 3 0 0 0 0 0 0 5.0 89.% 7.4  
  Březina David 0               34.% 7.6  
  Glagolev Sergej 1 0 0 0 0 0 1   38.% 7.5  
                       


Legenda:

Z: zápasy (ČDDU17)
G: góly (u brankáře čistá konta)
A: asistence
MZ: muž zápasu
ŽK: žluté karty
ČK: červené karty
S: střely (u brankáře zákroky)
HZ: hodnocení zápasů
D: docházka
HT: hodnocení tréninků

aktualizováno 16.9.2019

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY