FC Sellier & Bellot Vlašim - U19 3:0 (1:0)

Vlašim - Boj s minimem šancí. Konec vítězné série. Ztráta bodů i klíčového obránce.To je stručné hodnocení nedělního utkání staršího dorostu ve Vlašimi.

U19 - MFK Trutnov 2:1 (1:1)

Střešovice - Potvrdit výhru z Ostré. Pokračovat ve zlepšování výkonu. To jsme chtěli v zápase proti MFK Trutnov. Ne vše se podařilo na 100 %.

S.S. Ostrá - U19 0:2 (0:0)

Ostrá - Dalším soupeřem staršího dorostu v divizní soutěži bylo Sportovní sdružení Ostrá - tým, se kterým jsme se ještě nesetkali. Letos vyhráli už 5 utkání. Naše výkony ale mají stoupající úroveň.

U19 - FC TEMPO 3:5 (2:3)

Střešovice - Posledním pražským podzimním týmem v podzimní části nás čekalo FC TEMPO. Zlepšený výkon proti Vyšehradu nám dával naději na dobrý výsledek.

U19 - FC Tempo Praha 2:0 (2:0)

tempo nové 2017Střešovice - K dalšímu mistrovskému zápasu jsme nastupovali v sobotu na půdě Střešovic. Jelikož zápasy obou dorostů se hrály v jeden den (mladší dorost od 13:00), přijeli jsme k soupeři pouze se dvanácti hráči, z toho pět kluků mělo v nohách již zmíněný zápas mladšího dorostu.

• OC šestka