U19 - Sokol Třebeš 1:3 (0:2)

Střešovice - Krok patnáctý.  Poslední zápas sezóny jsme odehráli se Sokolem Třebeš. Na podzim jsme v Hradci Králové prohráli smolně 0:1. Vítězství by nám přineslo jistotu udržení soutěže i na příští rok.

SK Sparta Kolín - U19 5:2 (4:2)

Kolín - Kapitola čtrnáctá - komplikace. Předposlední soutěžní utkání jsme odehráli v Kolíně a nebylo to utkání povedené.

TJ Jiskra Ústí n/O - U19 2:3 pk (2:0)

Ústí nad Orlicí - Krok třináctí. Podaří se nám prodloužit vítěznou sérii? Přibížíme se našemu cíli - udržení? Tak zněly otázky před sobotním zápasem proti Jiskře.

U19 SK Benešov B 3:2 pk (1:2)

Střešovice - Krok dvanáctý. Dalším soupeřem v záchranářské misi bylo béčko Benešova. Na podzim jsme v Benešově prohráli a tak se nabýzela odveta. První poločas tomu nenasvědčoval

FK Česká Třebová - U19 1:2 pk (1:1)

Česká Třebová - Krok jedenáctý. Jedenáctka statečných se vydala v neděli ráno do České Třebová pro další body. Statečný výkon jim i dva body po vítězství na penalty přinesl.