tempo nové 2017Střešovice - K dalšímu mistrovskému zápasu jsme nastupovali v sobotu na půdě Střešovic. Jelikož zápasy obou dorostů se hrály v jeden den (mladší dorost od 13:00), přijeli jsme k soupeři pouze se dvanácti hráči, z toho pět kluků mělo v nohách již zmíněný zápas mladšího dorostu.

BranikBraník – k poslednímu mistrovskému utkání v mládežnické kategorii jsme jeli do Braníka. S titulem a pohárem v kapse jsme jeli s cílem vyhrát i poslední zápas a získat další trofej – tentokráte individuální – nejlepšího střelce, kde jsme měli dva kandidáty – Martina Kašpara(29 branek) a Lukáše Timka(27 br.) a soupeř Michaela Máchu(25 br.).

Libus

Střešovice – v utkání 25. kola Přeboru jsme doma přivítali FSC Libuš. Soupeř byl na aktuálně 11. pozici. Výsledky soupeře jsou jako „na houpačce“ porazili Vršovice (2:0), remizovali s Motorletem (3:3), ale dokázali prohrát s Juniorem (0:1). Každopádně jsme opět byli favority.

Tempo

Kobylisy – ve finále Poháru PFS U19 jsme nastoupili proti týmu FC Tempo Praha. Soupeř postupně vyřadil – SK Hostivař (8:0), TJ Junior (3:2) a v semifinále SK Vršovice (3:2). Naši kluci postupně postoupili přes – SK Aritma (4:1), FC Zličín (7:1) a v semifinále přes FA Praha (6:0). Z tohoto pohledu jsme byli favorité, ale soupeř se na finále výborně připravil takticky a zejména hráčsky - povolal všechny hráče, kteří většinou hrají za muže „A“ v 1. A Třídě.

pohar[1]Kobylisy - po heroickém výkonu "udolali" hráči týmu SK Střešovice 1911 "U19" ve finále Poháru PFS výborně připravený tým FC Tempo Praha 1:0 (0:0). Tím obhálili loňské vítězství. Jelikož v sobotu FA Praha "jen" remizoval s ABC Braník (2:2), je naše "U19" (2 kola před koncem) již přeborníkem Prahy, a tím získala historický "Double" pro Střešovice!