FK Újezd nad Lesy - U19 1:6 (0:2)

Ujezd nad Lesy

Újezd nad Lesy – Soupeř byl na tom velmi podobně, jako náš středeční pohárový soupeř ze Zličína. Vyhráli v úvodu soutěže na Junioru (kontumačně), ale pak čtyřikrát prohráli, byť se silnými celky a dělili se o 10. příčku právě se Zličínem. Naše marodka se nijak nesnížila, ale zase se nijak nerozrostla. Každopádně jsme byli rádi za výpomoc z „98“ – Přemek a Sam.

 

Utkání pro nás začalo ideálně – v 6‘ se ve vápně uvolnil Martin Kašpar a zkušeně poslal míč do sítě – 0:1. V 9‘ Martin Kašpar vybídl Lukáše Timka ke skórování, ale byl z toho jen roh. Ve 14‘ nejlepší hráč soupeře (Dominik Lipár) zamotal naší obraně hlavu a soupeř zahrával nebezpečný přímý kop. Obrana a následně Osi jej odvrátili a založili tím nebezpečný protiútok, který však skončil jen rohem. V 18‘ se několikrát dostal do šance David Konejl (který se chtěl „předvést“ protože v Újezdě bydlí), ale neměl klid v koncovce. V 19‘ vybídl Martin Kašpar ke skórování Lukáše Markvarta, ale brankář byl na místě. Ve 24‘ Martin Kašpar z voleje vrací míč na branku a obránce v souboji s Kirilem tečuje do sítě – 0:2 (rozhodčí připsali gól Kašpimu). Pak jsme dalších 20 minut měli spoustu šancí, ale nemá cenu je komentovat – podívejte se raději na video…

O přestávce jsme apelovali zejména na správný pohyb/nabízení se hráčů ve vápně při našich útocích a výsledek se dostavil velmi rychle - 46‘ po akci Petr Doležal – Kiril Kokorev zvyšuje David Konejl na – 0:3. V 49‘ vyslal Kiril Pavla Ferstla do křídla a zpětnou přihrávku umísťuje do branky Lukáš Timko – 0:4. Když v 51‘ po rohu Petra Doležala zvyšuje Jarda Malík již na – 0:5, bylo rozhodnuto. O zasloužilý úspěch domácích se v 56‘ postaral Dominik Lipár – 1:5. Pak jsme zase spálili spoustu šancí a ujala se až ta z 85‘, kdy Petr Doležal našel před prázdnou bránou Lukáše Timka – 1:6.

  

Závěrem:

V Újezdě nás přivítala velmi kvalitní tráva (oproti domácímu „pažitu“) a soupeř, se kterým se potkáváme nejčastěji. Utkání bylo hráno ve velmi rychlém tempu (v první půli někdy až zbytečně zběsilém – aspoň z naší strany). Když se kluci uklidnili, začali hrát docela pohledný fotbal, který ocenili i domácí, když hovořili o něm, jako o nejpohlednějším zápase dorostu Újezda v letošním ročníku.

V dalším mistráku nás čeká doma ve Střešovicích „rozjetý“ soupeř - Aritma Praha, která vyhrála na Braníku a doma porazila Vršovice (shodně 1:0). Zápas začíná v sobotu 3.10. od 16:00.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Jakub Turek (65‘ Ondřej Pospíchal)

V poli: David Konejl, Petr Koutský (46‘ Jarda Malík), Lukáš Vegricht, Pavel Ferstl (57‘ Přemek Kučera), Lukáš Markvart, Petr Doležal, Martin Kašpar, Lukáš Timko, Kiril Kokorev (57‘ Samuel Štric), Tomáš Kouklík.  

 

Střelci SKS v utkání:

6‘, 24‘ Martin Kašpar; 46‘ David Konejl; 49‘, 85‘ Lukáš Timko; 51‘ Jarda Malík.

Zapsal - Libor Kašpar 27.9.2015

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas 

Podbarvení videí hudbou zajistila svatováclavská pouť v Újezdě.

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY