U19 – FC Zličín 4:0 (2:0)

Zlicin

Střešovice – Soupeře jsme před necelým měsícem porazili v poháru PFS (7:1). Toho však tato prohra možná „nakopla“, protože pak porazil Libuš (3:0) a následně těsně prohrál se silnými celky – na Braníku (1:2) a s Vršovicemi (také 1:2). V dopoledním utkání dosud vedoucí FA Praha nečekaně remizovala na Libuši (2:2), a tak se mohlo v případě naší výhry čelo Přeboru docela vyrovnat.

Hned ve 4‘ se po dlouhém nákopu Petra Doležala trefil krásně z voleje Tomáš Kouklík a vedli jsme – 1:0. Kluci měli i další šance, ale někdy je až trestuhodně zahazovali. V 18‘ se jim však povedla krásná kombinační akce včetně zakončení do branky, ale radost nám zkazil pomezní rozhodčí, který viděl ofsajd. Tento moment jakoby uspal naše hráče a ti čekali, že se soupeř snad porazí sám. Kluci ze Zličína převzali iniciativu a měli i pár nebezpečných standardních situací. V 45‘ se však prodral obranou Martin Kašpar, předložil zpětnou přihrávku Lukáši Timkovi a ten zvyšuje – 2:0.

V druhé půli to již byla hra jen na jednu bránu, ale dlouho jsme nemohli přidat další branky. Na vině byl výborný brankář hostů, ale také naše neuvěřitelně slabá koncovka – podrobněji v rozsáhlém videu ze 2. poločasu. Až v 70‘ se prodral vápnem Martin Vejvoda a Adam Šperl již byl nekompromisní – 3:0. Finální podobu výsledku dala v 90‘ krásná bomba pod břevno z kopačky Martina Kašpara – 4:0.

  

Závěrem:

Díky naší výhře a díky dalším výsledkům (Libuš – FA 2:2; Braník – Motorlet 4:5) jsme spolu s Motorletem a FA Praha v čele Přeboru se stejným počtem bodů (21).

Další mistrák budeme hrát na Vyšehradě s Juniorem Praha. Utkání začíná v sobotu 24.10. od 14:45.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Jakub Turek (80‘ Ondra Pospíchal)

V poli: Martin Vyskočil, Lukáš Vegricht, Petr Koutský (46‘ Přemek Kučera), Adam Šperl, Lukáš Markvart, Petr Doležal, Kiril Kokorev (34‘ Martin Kašpar), Lukáš Timko (80‘ Jarda Malík), Marek Rajniš (39‘ Martin Vejvoda), Tomáš Kouklík.  

 

Střelci SKS v utkání:

4‘ Tomáš Kouklík, 45‘ Lukáš Timko, 70‘ Adam Šperl, 90‘ Martin Kašpar.

Zapsal - Libor Kašpar 18.10.2015

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY