TJ Junior Praha - U19 1:4 (0:2)

Junior

Vyšehrad – soupeř byl na předposledním místě tabulky a se silnými celky často prohrával výrazným brankovým rozdílem s Motorletem 1:7; s Braníkem 0:12; s Vršovicemi 1:9. Věřili jsme, že bychom si mohli také my „vylepšit“ skóre. Naše marodka se však ještě rozšířila, proto jsme měli z utkání docela obavy. Poprvé jsme vyzkoušeli hráče ročníku 2000 – Jarda Hora, který na postu stopera rozhodně nezklamal.

V prvním poločase jsme měli snad 7 vyložených šancí, ale dokázali jsme proměnit pouze dvě. V 11‘ Tomáš Kouklík našel volného Lukáš Timka na zadní tyči a ten opřel střelu o břevno – 0:1. Ke konci poločasu pak v 41‘ Tomáš Kouklík posunul opět na Lukáše Timka a jeho střela z vápna vymetla pavouky ze šibenice – 0:2.

Ve druhém poločase se obraz hry moc nezměnil. V 50‘ jsme udělali chybu při rozehrávce a soupeř lobem přehodil Ondru v naší brance – 1:2. Hned v 51‘ byl ve vápně faulován Tomáš Kouklík a Lukáš Timko z penalty zvyšuje – 1:3 (a završil tak svůj hattrick). Gólový účet utkání uzavřel v 57‘ po akci Petra Doležala Adam Šperl – 1:4. Z dalších našich šancí se již nic „neurodilo“.  

  

Závěrem:

Co k tomuto utkání říci/napsat. Soupeř po minulých vysokých porážkách chtěl udělal vše, aby se „příděl“ neopakoval, což se mu podařilo. Naši kluci se snažili překonat soupeře, který se zatáhl jen na svoji polovinu, kombinací, ale na přehuštěném prostoru se jim to moc nedařilo.

Další velmi důležitý a doufejme i podstatně zajímavější zápas hrajeme doma ve Střešovicích s SK Motorlet Praha – v sobotu 31.10. od 14:00.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Ondřej Pospíchal.

V poli: Martin Vyskočil, Jarda Hora (54‘ Přemek Kučera), Lukáš Vegricht, Adam Šperl, Lukáš Markvart, Petr Doležal, Kiril Kokorev (54‘ Martin Vejvoda), Lukáš Timko, Martin Kašpar (76‘ Jakub Turek), Tomáš Kouklík.  

 

Střelci SKS v utkání:

11‘, 41‘, 51‘ (p) Lukáš Timko; 57‘ Adam Šperl.

Zapsal - Libor Kašpar 24.10.2015

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY