U19 – FK Motorlet Praha C 4:2 (1:2)

motorlet prahaStřešovice – v jednom z klíčových utkání podzimu jsme přivítali ve Střešovicích silný a dosud neporažený tým Motorletu (s označením „C“, přestože tým „B“ nemají). Soupeř byl bod za námi, když třikrát remizoval doma (Aritma 2:2; FA Praha 1:1; Vršovice 2:2) a jednou venku (Tempo 1:1).

Zajímavé utkání na Braníku dokázal vyhrát (5:4). Tým Motorletu je složen z hráčů převážně ročníku „98“ a také „97“. My díky rozsáhlé marodce jsme povolali Přemka Kučeru(„98“), Vojtu Minaříka(„99“) i Jardu Horu(„2000“), kterým tímto ještě jednou děkuji.

Úvod důležitého utkání byl „snový“ – Adam Šperl vhazuje aut, Tomáš Kouklík posílá míč před branku a osamocený Lukáš Timko otevírá skóre – 1:0. Po této akci naši kluci jakoby usnuli a přenechali aktivitu kombinačně silnému soupeři. Ze spánku je neprobudila akce z 16‘, kdy soupeř bez větších problémů vyrovnal – 1:1. Když byl dost nešikovně faulován soupeřův útočník v našem vápně a soupeř bezpečně proměnil penaltu, ujal se Motorlet vedení – 1:2. Kluci dále klidně spali a hrál soupeř. K „budíčku“ zavelel v 43‘ Lukáš Vegricht, který po protiútoku soupeře obětavě zablokoval střelu, která mířila do naší branky, a následný pokus šel těsně mimo šibenici.

Do druhého poločasu nastoupil v zelených dresech „jiný mančaft“. Kluci přitlačili soupeře před branku a bylo jen otázkou času, kdy přijde vyrovnání. V 55‘ zahrává rohový kop Petr Doležal, Adam Šperl vyskočil nejvýše a Lukáš Vegricht propálil vše – 2:2. V 79‘ byl ve vápně faulován Tomáš Kouklík a Petr Doležal penaltu proměnil – 3:2. Když se soupeř nadechoval k závěrečné ofenzívě, přišel v 86‘ rohový kop Petra Doležala, který hlavičkou vrací před branku Vojta Minařík a Martin Kašpar našel malou mezírku u tyčky soupeřovy brány – 4:2.

  

Závěrem:

Velmi kvalitní soupeř a tím i velmi kvalitní utkání. Naši kluci, přestože vedli brzo 1:0, si hodně dlouho zvykali na „rychlejší fotbal“, se kterým se v předchozích utkáních nesetkali. Ve druhém poločase však potvrdili svou sílu a soupeře jednoznačně přehráli a zaslouženě vyhráli 4:2.

Touto výhrou se vyhoupli do čela Přeboru 2 body před ABC Braník. Po 3 remízách v prvních kolech byli naši kluci na 8.místě, ale 8-mi výhrami v řadě se dostali na 1. místo. O letošní vyrovnanosti špičky přeboru svědčí i to, že prvních 5 týmů je srovnáno v 5-ti bodech.

Další mistrák hrajeme s FSC Libuš – na Libuši v neděli 8.11. od 11:00.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Jakub Turek

V poli: Martin Vyskočil, Přemek Kučera (59‘ Vojta Minařík), Lukáš Vegricht, Adam Šperl, Lukáš Markvart, Petr Doležal, Kiril Kokorev (81‘ Jarda Hora), Lukáš Timko, Martin Kašpar, Tomáš Kouklík.

Připraveni: Ondřej Pospíchal, Jarda Malík (po nemoci)

 

Střelci SKS v utkání:

2‘ Lukáš Timko; 55‘ Lukáš Vegricht; 79‘ Petr Doležal (p); 86‘ Martin Kašpar.

Zapsal - Libor Kašpar 1.11.2015

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY