FSC Libuš - U19 0:4 (0:2)

LibusLibuš – k dalšímu mistráku jsme jeli na druhý konec Prahy – na Libuš. Zde nás čekal krásný zelený trávník, byť standardně trochu hrbolatý. Soupeř byl aktuálně na 11. místě a jeho dvě výhry byly již velmi starého data. My díky stále rozsáhlé marodce jsme opět povolali posily z mladších týmů - Vojtu Minaříka („99“), Jardu Horu („2000“) a zachytal si i Tomáš Doležal („2000“).

Hned v 1‘ jsme mohli po rohu domácích inkasovat, ale hlavička hráče domácích šla naštěstí nad naší branku. Pak již naši kluci převzali otěže utkání a zaslouženě přišel i první gól – v 6‘ se uvolnil na vápně Tomáš Kouklík a přesnou padající střelou otevřel skóre – 0:1. Ve 13‘ po rohovém kopu hlavičkuje vedle Adam Šperl. V 21‘ nám zatrnulo, když naše slabá malá domů se zbrzdila na suchém trávníku, ale včas zasáhl Lukáš Vegricht. Ve 27‘ jsme se radovali z dalšího míče v brance domácích po přesné střele Lukáše Markvarta – rozhodčí po poradě však gól neuznali proto, že prý hráč č. 7 (Kašpi) byl v ofsajdovém postavení a bránil brankáři ve výhledu – posuďte sami ve videu. Ve 39‘ rozehrál Petr Doležal rohový kop, Kiril Kokorev centruje před branku a Tomáš Kouklík zvyšuje – 0:2. Ve 40‘ centruje Martin kašpar a Kiril v jasné pozici „umřel na krásu“. V 41‘ zahrozil po naší další chybě soupeř, ale Jarda Hora zachránil.

Na začátku druhé půle v 49‘ po pohledné akci zvyšujeme Adamem Šperlem již na – 0:3. V 70‘ vymíchal u rohového praporku Martin Kašpar několik obránců a jeho centr umísťuje do odkryté branky Kiril Kokorev – 0:4. Pak se již utkání jen dohrávalo a z mnoha zejména našich šancí se již žádný další gól neurodil.

  

Závěrem:

Hodně snaživý tým domácích nás nenechal ani chvilku na pochybách, že utkání na Libuši nebude jednoduché. Výborným presováním domácí často donutili naši obranu k chybám, ale vždy se v našem týmu našel někdo, kdo ještě situaci dokázal „zachránit“. Na druhé straně naši kluci předvedli svůj „standard“ a zaslouženě si došli pro „povinné“ 3 body.

Další mistrák, v podstatě o titul „podzimního mistra“, hrajeme doma ve Střešovicích s aktuálně druhým týmem Přeboru - ABC Braník v sobotu 14.11. od 16:30.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Ondřej Pospíchal (78‘ Tomáš Doležal)

V poli: Martin Vyskočil, Jarda Hora, Lukáš Vegricht, Adam Šperl, Lukáš Markvart, Petr Doležal (59‘ Vojta Minařík), Kiril Kokorev, Lukáš Timko (53‘ Jarda Malík), Martin Kašpar, Tomáš Kouklík.

Připraven: Petr Koutský (po nemoci)

 

Střelci SKS v utkání:

6‘, 39‘ Tomáš Kouklík; 49‘ Adam Šperl; 70‘ Kiril Kokorev.

Zapsal - Libor Kašpar 9.11.2015

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY