ZT: M'B' - U19 0:5 (0:2)

SKS 1911

Střešovice – Soupeř překvapivě vyhrál v prvním kole nad SKS „A“ (2:0) a vítěznou sérii chtěl rozhodně prodloužit. Od prvních minut nastoupili za soupeře i někteří hráči týmu „A“ např. - Vokurka, Obermajer, Morgenstern (přestože měli v nohách cca 45‘ z předchozího utkání týmu SKS „A“). Na naší straně jsme nemohli počítat s Markem Rajnišem. Ochotně nám opět výpomohli hráči mladších ročníků (98, 99, 2000).

Soupeř zahájil utkání velmi aktivně a hned v 5‘ se dostal po naší chybě do přečíslení, ale Petr Koutský odvrátil včas na roh. V 10‘ ukázali rychlou kombinaci po pravé straně Adam Šperl a Martin Kašpar, jehož střela brankáře nepřekvapila. V 18‘ měl šanci Lukáš Timko, ale skóre se neměnilo. V 19‘ nebezpečná prudká střela soupeře šla těsně nad branku. V 23‘ Martin Vyskočil ustál faul soupeře a ve výhodě přihrál Jardovi Malíkovi – jeho střelu brankář vyrazil, ale dobíhající Adam Šperl (pravý bek) vrací do prázdné branky – 0:1. V 30‘ po rohovém kopu hlavička „Obra“ končí těšně vedle šibenice naší branky. Ve 33‘ Jakub Peroutka našel ve vápně Martina Kašpara, jehož střela z otočky končí vedle branky. V tuto dobu naši kluci hráli velmi aktivní „pressing“ rozehrávky soupeře a jednu chybu soupeře proměnil nejmladší hráč na hřišti – Jarda Hora (ročník 2000) v naší další branku – 0:2. Ve 41‘ předvedli naši kluci akci na jeden dotek, které chybělo jen gólové zakončení Adama Šperla. Ve 43‘ po rohovém kopu hlavičkuje druhý nejmladší hráč na hřišti (Santeri Kuivalainen – „99“) těsně vedle.

Prvních deset minut druhého poločasu jsme vyčkávali, s čím přijde soupeř. Poté převzali iniciativu zpět naši kluci. V 55‘ střela Kirila Kokoreva jde nad branku. V 60‘ postupoval sám na brankáře Jakub Peroutka, ale brankář soupeře se vyznamenal a odvrátil na roh. V 62‘ po dalším rohu Lukáše Timka se prosazuje hlavou Jarda Malík – 0:3. V 63‘ po nebezpečném centru soupeře se míč odrazil od tyčky naší brány k brankáři. V 68‘ nebezpečná střela Morgiho protáhla brankáře, ale skončila mimo naší branku. V 70‘ po centru z pravé strany dopravil míč do sítě Kiril Kokorev, ale gól nebyl uznán pro ofsajd. V 71‘ po faulu na Lukáše Markvarta zahrává přímák Jarda Malík a krásným „angličanem“ zvyšuje – 0:4. Jarda pak po rohu Santiho kompletuje v 73‘ hattrick – 0:5.

 

Závěrem:

Naši kluci s přehledem „přestáli“ úvodní snahu soupeře o co nejrychlejší vstřelení branky. Po první naší brance již kluci získávali minutu po minutě půdu pod nohama a s přehledem dokráčeli ke druhé výhře v zimním turnaji.

Teď o víkendu máme volno a další utkání zimního turnaje hrajeme v neděli 31.1. s týmem Újezd nad Lesy od 16 hodin.

 

Sestava U19:

V brance: Jakub Turek (46‘ Štěpán Paulík)

V poli: Martin Vyskočil, David Konejl, Petr Koutský, Adam Šperl, Jakub Peroutka, Lukáš Markvart, Kiril Kokorev, Lukáš Timko, Martin Kašpar, Jarda Malík.  

Střídali: Pavel Ferstl, Martin Vejvoda, Santeri Kuivalainen, Jarda Hora.

 

Střelci SKS v utkání:

23‘ Adam Šperl; 35‘ Jarda Hora; 62‘, 71‘, 73‘ Jarda Malík

Zapsal - Libor Kašpar

18.1.2016

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

Zde bych rád za všechny, kteří zhlédli videa, poděkoval Jarušce Hájkové za obětavé natáčení celých zápasů i ve velmi tvrdých podmínkách. 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY