ZT: SKS U19 – FK Újezd nad Lesy 6:2 (3:0)

Ujezd nad Lesy

Střešovice – ve třetím kole zimního turnaje jsme hráli s týmem FK Újezd nad Lesy. Soupeř po 4 letech má výrazně „našlápnuto“ vrátit se do přeboru Prahy – vede o 7 bodů (1.A třídu), když ztratil jen 3 body. V ZT nejdříve porazil Podolí (5:3) následně remizoval s Tempem (2:2). My jsme pro tento zápas mohli využít Petra Doležala a uzdravených/po nemoci – Lukáše Vegrichta, Marka Rajniše.

Utkání začalo pro nás ideálně – 27. vteřina – po akci Davida Konejla a Lukáše Timka dává do prázdné Kiril Kokorev – 1:0. V 5‘ hlavičkuje po rohu David Konejl těsně vedle branky soupeře. V 6‘ zahrozili i hosté, ale útočník netrefil naši bránu. V následujících minutách jsme se opět prosadili hlavičkami (David Konejl a Jarda Malík), ale bez gólové radosti. Následně vyděsil Martin Kašpar brankáře střelou „z první“, která však těsně minula branku. V 17‘ jsme se dočkali zaslouženého zvýšení skóre – Petr Doležal přihrál na Martina Kašpara, který si přehodil obránce a levou trefil prostor u vzdálené tyče – 2:0. Pak se střídaly šance na obou stranách. Ve 23‘ utekl všem z postu stopera Petr Koutský, ale jeho zpětnou přihrávku nikdo nevyužil. Ve 36‘ Petr Doležal založil protiútok, aby pak střelu Kirila Kokoreva sám dorazil do branky – 3:0. Ve 41‘ ještě střela Jardy Malíka zazvonila o břevno branky hostí.

Druhý poločas byl již vyrovnanější. Hned v 48‘ jsme při rozehrání vyrobili hrubku a soupeř trestal – 3:1. Pak jsme měli další šance - Santi, Kašpi, ale ujala se až střela Lukáše Vegrichta v 65‘ po rohu Marka Rajniše a hlavičce Vojty Minaříka – 4:1. V 70‘ po průniku po levé straně soupeř opět snižuje – 4:2. Hned v 72‘ centruje Martin Kašpar z pravé strany, Kiril Kokorev patičkou tečuje a obránce zanesl míč do vlastní branky – 5:2. Definitivní podobu výsledku dala 90‘, kdy po rohu Jakuba Turka vrací odražený míč do sítě Martin Kašpar – 6:2.

  

Závěrem:

Jak jsme očekávali, utkání s mladým týmem z Újezda bylo hráno „nahoru-dolu“ bez výrazného svazování taktickými variantami. Obě mužstva si to fotbalově rozdala „na férovku“ a naši kluci z této konfrontace vyšli vítězně – podle mého názoru zcela zaslouženě.  

Další utkání ZT hrajeme v neděli 7.2. od 10 hod s SKS M“A“.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Jakub Turek (46‘ Ondřej Pospíchal)

V poli: Pavel Ferstl, Lukáš Vegricht, Petr Koutský, David Konejl, Petr Doležal, Jakub Peroutka, Kiril Kokorev, Lukáš Timko, Martin Kašpar, Jarda Malík

Střídali: Lukáš Markvart, Marek Rajniš, Vojta Minařík, Santeri Kuivalainen, Jakub Turek.

 

Střelci SKS U19 v utkání:

1‘ Kiril Kokorev; 17‘ a 90‘ Martin Kašpar; 36‘ Petr Doležal; 65‘ Lukáš Vegricht; 72‘ vlastní.

Zapsal - Libor Kašpar 1.2.2016

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY