ZT: SKS M'A' - SKS U19 3:2 (1:1)

SKS 1911Střešovice – v dalším kole zimního turnaje jsme hráli s týmem SKS muži „A“. Soupeř hledá před jarní částí mistrovské soutěže ideální složení a po 3 prohrách získal minule první bod (remíza s Podolím 1:1). Dobrý výkon předvedli i proti diviznímu Motorletu.

Hned v 3‘ důrazný souboj posoudil rozhodčí jako faul a přímý kop výborně kopl Pavel Kopal – 1:0. V 4‘ po rohu hlavičkuje Jarda Malík nad branku soupeře. Postupně naši kluci začali přebírat iniciativu a rodily se i šance – podrobněji v přiloženém videu. Snad největší šance byly zablokované střely Lukáše Timka a následně Martina Vyskočila a po rohu hlavička Martina Kašpara. Soupeř měl také 2 nebezpečné střely, které však mířily mimo. Ve 30‘ Petr Doležal rychle rozehrál přímý kop, Martin Kašpar utekl po pravé straně. Po následném vrácení do ohně od Petra Doležala a přiťuknutí od Jakuba Peroutky - srovnává Santi Kuivalainen – 1:1 (blahopřeji Santimu k první brance za „97“!). Před poločasem zahrozil nebezpečnou střelou ještě Tomáš Kouklík.

Do druhého poločasu naši kluci vstoupili podstatně líp, jak do prvního. Nejdříve Kiril Kokorev nebezpečně střílí, pak centr Martina Kašpara zblokoval ve vápně obránce rukou na roh, ale rozhodčí to neviděl. V 53‘ Vojta Minařík výborně vysunul Jakuba Peroutku, který snadno utekl obraně a přesně našel Lukáše Timka – 1:2. Pak kluci měli dvě obrovské šance, ale ani Kiril, ani Santi nedali. Naopak v 72‘ Dan Vokurka přesně našel Vojtu Šulce a bylo to – 2:2. Následující minuty se střídaly šance na obou stranách, a když už obě mužstva počítala s remízou, vysunul v 87‘ Dan Vokurka Tomáše Kouklíka, kterého naše obrana neuhlídala a Tomáš předvedl nechytatelné zakončení – 3:2.

   

Závěrem:

Byl to velmi férový zápas dvou kvalitních mužstev a věřím, že se líbil i fanouškům. Gratulujeme soupeři k prvnímu vítězství v zimním turnaji. Přesto si myslím, že kluci z U19 předvedli znovu velmi kvalitní výkon, kterému možná k výhře chyběly jen zkušenosti z podobně těžkých utkání se silnými týmy dospělých.

Další utkání ZT hrajeme v neděli 14.2. od 14 hod s Motorletem U19.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Jakub Turek

V poli: Martin Vyskočil, Vojta Minařík, Petr Koutský, Adam Šperl, Petr Doležal, Jakub Peroutka, Kiril Kokorev, Lukáš Timko, Martin Kašpar, Jarda Malík

Střídali: Marek Rajniš, Santeri Kuivalainen, Jarda Hora.

 

Střelci SKS U19 v utkání:

30‘ Santeri Kuivalainen; 53‘ Lukáš Timko.

Zapsal - Libor Kašpar 8.2.2016

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY