ZT: SKS U19 - FK Motorlet U19 2:6 (1:3)

motorlet prahaStřešovice – v dalším kole zimního turnaje jsme nastoupili proti týmu Motorlet U19. Soupeř vzal toto utkání jako poslední ostrý test před ligovou soutěží a nastoupil v „plné síle“ (aktuálně jsou na 9. místě z 20-ti týmů). Podobné utkání s „ligovým mančaftem“ jsme si dlouho přáli.

Utkání jsme nezačali špatně a ve 2‘ jsme mohli jít i do vedení po velké šanci Lukáše Timka. Velmi dobrá střela Kirila Kokoreva ve 4‘ po nepřímém kopu šla jen těsně nad. Skóre kluci otevřeli ve 13‘, kdy po přesném centru Davida Konejla se krásně hlavičkou prosadil Adam Šperl – 1:0. Soupeře jsme zpátky do „koně“ posadili sami - 26‘ a chyba Osiho – 1:1. ve 34‘ pak přesný centr z levé strany hlavičkuje útočník Motorletu zátylkem přesně do brány – 1:2. K dokonání všeho zlého pak chybu v naší rozehrávce v 39‘ trestá Motorlet další brankou – 1:3.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním výsledek zvrátit, ale přišla 48‘ a nepovedený centr soupeře z levé strany končí ve vzdálené šibenici naší branky – 1:4. Špatně zahraný „ofsajd-systém“ v 53‘ znamenal další branku v naší síti – 1:5. Když rychlý protiútok v 64‘ znamenal také gól – 1:6, obávali jsme se debaklu. V 66‘ však chybuje v rozehrávce i soupeř a Lukáš Timko s přehledem snižuje do prázdné branky – 2:6. Pak kluci měli i další šance, ale výsledek se již nezměnil.

  

Závěrem:

Soupeř jednoznačně předvedl své nesporné fotbalové kvality, a to zejména v klidu při zakončení. Faktem zůstává, že jsme mu svými chybami pozici hodně usnadnili. Od toho ale přípravné turnaje a utkání jsou – abychom odhalili chyby v naší hře a pro mistrovskou soutěž se jich již vyvarovali (z tohoto pohledu utkání splnilo účel výrazně nad očekávání).

Další utkání ZT hrajeme v neděli 21.2. od 16 hod s Podolím.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Jakub Turek (46‘ Štěpán Paulík)

V poli: Martin Vyskočil, Petr Koutský, David Konejl, Adam Šperl, Lukáš Markvart, Jakub Peroutka, Kiril Kokorev, Lukáš Timko, Přemek Kučera, Jarda Malík

Střídali: Martin Vejvoda, Jakub Šírl, Jarda Hora.

 

Střelci SKS U19 v utkání:

13‘ Adam Šperl; 66‘ Lukáš Timko.

Zapsal - Libor Kašpar 18.2.2016

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

Naši borci (sestřih z posledních 2 utkání)

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY