ZT: SKS U19 - AFK Slavoj Podolí 1:3 (0:1)

PodoliStřešovice – V dalším kole zimního turnaje jsme změřili síly s týmem, který má ambice konečně prorazit do Přeboru Prahy – a poctivě se připravuje na jarní část sezóny. V zimním turnaji byl o bod před námi, když 3 krát vyhrál a jednou remizoval. Věděli jsme, že největší nebezpečí bude hrozit od vysokého a silného útočníka - Robert Jůzek. 

Od začátku utkání bylo jasně vidět, že soupeř nás nechce ani v nejmenším podcenit a od prvních minut zvolil správnou taktiku. V 8’ chyby naší obrany vyústily v penaltu, kterou však Robert Jůzek nasměroval ostrou ranou jen do tyče. Ve 12’ po faulu na Pavla Ferstla jsme měli šanci z přímého kopu, která však zůstala nevyužita. V 16’ Robert Jůzek ukázal šikovnost i důraz a soupeř vedl – 0:1. Ve 21’ se po našem přímáku dostal do šance Santi Kuivalainen, ale těsně přestřelil. V 36’ pak předvedl důraz v napadání Santi Kuivalainen, ale vytěžili jsme z toho pouze tyč opuštěné branky soupeře. V 38’ naopak po rohovém kopu zazvonilo břevno naší branky.

   Druhý poločas se velmi podobal prvnímu. V 54’ se do šance dostal soupeř, ale netrefil naší branku. My jsme hrozili zejména z rychlých protiútoků, jako například v 57’, kdy jsme však přečíslení nedokázali využít. V 76’ se z první přesně trefil Robert Jůzek – 0:2. O osm minut později jsme při rohovém kopu neuhlídali opět Roberta Jůzka a ten hlavou zvyšuje – 0:3. Konečnou podobu výsledku dal náš protiútok v 88’ a tečovaná střela Jardy Hory – 1:3.  

 

Závěrem:

Utkání ovládl jednoznačně Robert Jůzek – dal hattrick (ke kterému mu (ač nerad) blahopřeji), nastřelil tyč z penalty a v závěru ještě odborně „nahodil“ vykloubené rameno Petru Doležalovi (ještě jednou velké díky!!).

Našim klukům rozhodně nelze upřít snahu, ale dnes na soupeře byli málo důrazní.

Další utkání ZT hrajeme v neděli 28.2. od 16 hod s Tempo Praha.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Jakub Turek

V poli: Pavel Ferstl, Petr Koutský, David Konejl, Martin Vejvoda, Lukáš Markvart, Jakub Peroutka, Kiril Kokorev, Lukáš Timko, Martin Kašpar, Jarda Malík

Střídali: Petr Doležal, Santeri Kuivalainen, Martin Štyks, Jakub Šírl, Jarda Hora.

 

Střelci SKS U19 v utkání:

88’ Jarda Hora.

Zapsal - Libor Kašpar 23.2.2016

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY