ZT: SKS U19 - FC Tempo Praha 2:3 (1:1)

Tempo

Střešovice – V dalším kole zimního turnaje jsme změřili síly s týmem, který vedl průběžnou tabulku ZT a bylo by pro něj příjemné tento zimní turnaj vyhrát – FC Tempo Praha.

Od začátku se hrál velmi opatrný fotbal, a to z obou stran. První zahrozili hosté, ale střela v 15’ šla mimo naší branku. Ve 20’ po centru Davida Konejla hlavičkuje nepřesně Adam Šperl. Ve 30’ se po autu prosazuje nám známý Ondra Šváb – 0:1. Ve 37’ Přemek Kučera vyslal do šance Davida Konejla, ale jeho střelu odvrátil brankář na roh. Tento roh zahrál Pavel Ferstl, Lukáš Vegricht šel odvážně do souboje s brankářem a Jakub Peroutka nádherně trefil šibenici – 1:1 (blahopřeji Perrymu k jeho prvnímu gólu za Střešovice!!). V konci poločasu mohl obrátit skóre v náš prospěch David Konejl, ale levou mířil mimo tyče.

Ve druhém poločase byl soupeř lepší a podle mne zaslouženě dotáhl zápas do vítězného konce – podrobněji v přiloženém videu.

  

Závěrem:

Naši kluci předvedli snaživý výkon a škoda jen, že si z utkání neodnášejí ani bod. Za soupeře se prosadili kluci, které s největší pravděpodobností potkáme na jaře v mistrovské soutěži staršího dorostu.

Sérii 4 proher se pokusíme zastavit v posledním utkání ZT v neděli 13.3. v utkání s Kunraticemi, které začíná v 16 hodin.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Jakub Turek

V poli: David Konejl, Petr Koutský, Lukáš Vegricht, Adam Šperl, Lukáš Markvart, Jakub Peroutka, Kiril Kokorev, Lukáš Timko, Martin Vyskočil, Jarda Malík

Střídali: Pavel Ferstl, Santeri Kuivalainen, Přemek Kučera, Martin Vejvoda, Jarda Hora.

 

Střelci SKS U19 v utkání:

37’ Jakub Peroutka, 57’ Lukáš Timko (p)

Zapsal - Libor Kašpar 29.2.2016

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

Názor druhé strany

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY