ZT: SKS U19 - SK Slovan Kunratice 3:6 (1:2)

Kunratice

Střešovice – V posledním kole zimního turnaje jsme se utkali s týmem z Kunratic. Případnou výhrou jsme se mohli dostat až na lichotivé 5-té místo turnaje, soupeře naopak ani výhra neuchránila od poslední příčky ZT. Na toto odložené utkání již nebyli nominováni rozhodčí, a proto bych zde rád poděkoval Luboši Novotnému, který ochotně převzal rozhodování tohoto utkání.

Po chvilkách oťukávání soupeř ukázal svou rychlost a mohli jsme prohrávat. V 8’ výborně napadal rozehrávku soupeře Santi Kuivalainen a na dvakrát překonal brankáře soupeře – 1:0. Bohužel po vhazování v 12’ jsme se nestačili rychleji srovnat a tak srovnal skóre soupeř – 1:1. Podobná situace nás potkala i v 18’ a prohrávali jsme již – 1:2. Tak skončil i poločas.

Druhý poločas začal v 47’ hrubkou v naší obraně a bylo to již 1:3. Od té chvíle se již hrálo „nahoru dolu“ a zákonitě přibývaly i branky. 51’ – soupeř odskakuje již na – 1:4. Po velké šanci Kirila Kokoreva v 53’ centruje Santi před branku a Kiril napravuje své předchozí zaváhání – 2:4. Bohužel soupeř opět „odskočil“ v 70’ na 2:5. Pak krásnou ulici narýsoval Lukáš Markvart pro Martina Kašpara, ale ani on, ani Lukáš Timko nepřekonali obranu. Naopak v podstatě z protiútoku soupeř zvyšuje na – 2:6. Definitivní podobu výsledku dala poslední minuta a technická střela Lukáše Timka – 3:6.

  

Závěrem:

Závěr zimního turnaje se nám moc nepovedl, ale zase na druhou stranu nám pomohl odkrýt nedostatky v naší hře, které musíme do mistrovské soutěže ještě „dopilovat“.

Nyní máme 14 dní na potrénování a na Velikonoční pondělí již první jarní mistrák s Vršovicemi od 15 hod.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Ondra Pospíchal

V poli: Pavel Ferstl, Lukáš Vegricht, Martin Vyskočil, David Konejl, Lukáš Markvart, Jakub Peroutka, Kiril Kokorev, Lukáš Timko, Martin Kašpar, Jarda Malík

Střídali: Santeri Kuivalainen, Jarda Hora, Daniel Lega, Tomáš Ekhardt.

Připraven: Tomáš Doležal

 

Střelci SKS U19 v utkání:

8’ Santeri Kuivalainen; 53’ Kiril Kokorev; 89’ Lukáš Timko.

Zapsal - Libor Kašpar 14.3.2016

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY