U19 - SK Union Vršovice 9:0 (3:0)

Vrsovice

Střešovice – v prvním jarním kole Přeboru jsme již tradičně přivítali tým z Vršovic. Soupeř byl sice na 6. místě průběžné tabulky, ale na nás jej zkušený trenér dokáže dobře připravit. Poslední 3  mistráky jsme totiž soupeře nedokázali porazit. Po sérii proher v ZT jsme nechtěli nic, v tomto důležitém utkání, ponechat náhodě a snažili se postavit nejsilnější možný tým, ve kterém chyběli pro zranění jen Marek Rajniš a Adam Šperl.

Již ve 2‘ se po centru Kirila Kokoreva natahoval Martin Kašpar a střelu Davida Konejla odvrací obrana na roh. V následující minutě brankáři hostí vypadl míč, Martin Kašpar přiťukl na Kirila, ale ten jej netrefil, jak bylo potřeba. Soupeř spoléhal na dlouhé výkopy svého brankáře na důrazné útočné hroty. Ve 13‘ po centru Tomáše Kouklíka se nepodařilo Kirilu Kokorevovi patičkou uvolnit Lukáše Timka. V 16‘ prokázal důraz v souboji Martin Kašpar, zacentroval a Kiril byl zezadu rukama sražen. Nařízenou penaltu bezpečně proměnil Lukáš Timko – 1:0. Hned ve 23‘ po autu Pavla Ferstla se výborně uvolnil Tomáš Kouklík a Martin Kašpar z otočky zvyšuje – 2:0. Naši kluci se uklidnilï a rodily se další šance, nutno však říci, že na obou stranách – podrobněji přiložené video č. 1. Ve 40‘ si z obránců udělal slalomové tyčky Lukáš Timko a zvyšuje – 3:0.

Ve druhém poločase soupeř zúžil obranu s cílem přidat v útoku, ale toho využili naši kluci a postupně navyšovali skóre až na (pro soupeře hodně nelichotivých) 9:0 – podrobně ve videu č. 2. Správný „hlad po gólech“ ukázal Santi, který vstřelil celkem 4, k čemuž mu blahopřeji stejně jako Perrymu – první mistrovský gól za Střešovice hned v prvním MU.

  

Závěrem:

Kluci první poločas (jak se nyní s oblibou říká) „poctivě odpracovali“ a odměnou jim byly ve druhé půli  „střelecké hody“ proti zlomenému a hodně odevzdanému soupeři. Je to v této sezóně nejvyšší výhra kluků, kterou správně zareagovali na výhru našeho dalšího soupeře - FA Praha, který porazil v tomto kole Tempo 7:0.  

Další mistrák hrajeme opět ve Střešovicích v sobotu 2.4. od 16:30 hodin právě s FA Praha (Střížkov).

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Ondřej Pospíchal,

V poli: Pavel Ferstl (60‘ Vojta Minařík), Lukáš Vegricht (46‘ Petr Doležal), Martin Vyskočil, David Konejl, Jakub Peroutka, Lukáš Markvart, Kiril Kokorev (46‘ Santeri Kuivalainen), Lukáš Timko (69‘ Přemek Kučera), Martin Kašpar, Tomáš Kouklík (75‘ Petr Koutský).  

Připraveni: Tomáš Doležal, Jakub Turek.

 

Střelci SKS v utkání:

16‘ (p), 40‘ Lukáš Timko; 23‘ Martin Kašpar; 55‘, 64‘, 81‘, 84‘ Santi Kuivalainen; 69‘ Jakub Peroutka; 88‘ Martin Vyskočil.

Zapsal - Libor Kašpar 29.3.2016

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

Foto z utkání

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY