U19 – Loko Vltavín 5:0 (3:0)

loko vltavinStřešovice – V dalším utkání jsme doma přivítali soupeře ze středu tabulky – Loko Vltavín. Na podzim jsme v Holešovicích zvítězili 6:1 (5:1). Z dosavadních 11-ti utkáních s tímto tradičním soupeřem jsme 10krát vyhráli a jen jednou remizovali (22.10.2011 - 2:2). Ani tentokrát jsme nepředpokládali, že by soupeř „zazlobil“.

Hned první minuty ukázaly, že soupeř přijel s jasnou snahou – důslednou obranou zajistit přijatelný výsledek. Prvních 30minut jsme jen dobývali obranou tvrz, ale soupeř výborně bránil a nedovolil žádnou větší šanci. Ve 32‘ centrovaný míč zasáhl obránce rukou a přímý kop z hranice vápna zahrával Petr Doležal. Lukáš Vegricht ve výhodné pozici netrefil, ale na zadní tyči levačkou ve skluzu otevírá skóre Lukáš Markvart – 1:0. Ve 37‘ zatáhl míč po levé straně Pavel Ferstl, posunul do vápna na Martina Kašpara a ten s přehledem zvyšuje – 2:0. Ve 42‘ si na dlouhý nákop Petra Doležala naběhl Lukáš Markvart a přehodil vyběhnutého brankáře – 3:0.

Do druhého poločasu jsme poslali hned 3 nové hráče. V 51‘ se po centru Martina Štykse a přiťuknutí od Kirila Kokoreva prosazuje Pavel Ferstl. V 71‘ se na hranici vápna uvolnil Martin Kašpar a mezi 4-mi obránci trefil přesně do levého horního rohu branky soupeře – 5:0. Zbytek času se již utkání jen dohrávalo. V poslední minutě se pomezní rozhodčí „zapovídal“ s naší střídačkou a přehlédl asi 4m ofsajd – soupeř však ani tuto šanci neproměnil v branku.

  

Závěrem:

Velmi „pohodové utkání“, ve kterém soupeř zejména v úvodu velmi úporně bránil a nevypustil jediný souboj. Naši kluci však tuto situaci brali s klidem a trpělivě čekali na chyby obrany soupeře, které se ještě do poločasu dostavily. Přestože jsme ve druhém poločase výrazně zamíchali se sestavou, utkání kluci dovedli s přehledem (dalo by se říci i velmi profesionálně) do vítězného konce.

Další mistrák hrajeme venku na Hájích s Háje JM v neděli 24.4. od 17:00.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Ondra Pospíchal

V poli: Pavel Ferstl (71‘ Jarda Hora), Martin Vyskočil, Lukáš Vegricht (46‘ Marek Rajniš), David Konejl (71‘ Jakub Turek), Lukáš Markvart, Petr Doležal, Martin Kašpar, Lukáš Timko (46‘ Kiril Kokorev), Adam Šperl, Tomáš Kouklík (46‘ Martin Štyks).  

Připraven: Jakub Peroutka

 

Střelci SKS v utkání:

32‘, 42‘ Lukáš Markvart, 37‘, 71‘ Martin Kašpar; 51‘ Pavel Ferstl

Zapsal - Libor Kašpar 18.4.2016

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY