TJ Háje JM - U19 1:8 (0:4)

Haje

Háje – V mrazivé nedělní odpoledne jsme jeli na druhý konec Prahy - na Háje k dalšímu mistráku. Soupeř je průběžně na předposlední příčce, ale jaro začal přijatelnou prohrou s Motorletem (1:2), remizoval s Libuší (3:3) a porazil Vršovice (2:1). Nejvyšší prohru v letošní soutěži však utrpěl právě s námi – na podzim ve Střešovicích (0:7). Proto jsme i tentokrát byli favority.

Hned v první minutě centruje Petr Doležal a hlavička Martina Kašpara míří mimo branku soupeře. Ve 3‘ rozjeli akci po pravé straně Adam Šperl a David Konejl a jeho přihrávku uklízí do branky Pavel Ferstl – 0:1. Pak se valil na branku soupeře jeden útok za druhým, ale pojišťovací druhý gól kluci nemohli dát. Ve 25‘ David Konejl dokonce nastřelil tyč branky soupeře. Ve 35‘ se po přesném pasu Lukáše Vegrichta zkušeně prosazuje Petr Doležal – 0:2. Ve 40‘ David Konejl nachází centrem Jakuba Peroutku, který hlavou zvyšuje – 0:3. V 42‘ rychlý protiútok Adama Šperla zakončuje Martin Kašpar – 0:4.

Ve druhém poločase jsme se opět dlouho nedokázali prodrat důraznou obranou soupeře až se po cca 20-ti minutách v 63‘ prosadil po rohovém kopu Lukáš Timko – 0:5. V 66‘ nejdříve obránce fauloval Marka Rajniše těsně pře vápnem, aby se po následném přímém kopu prosadil navrátilec do sestavy (po zranění) Petr Koutský – 0:6. V 69‘ unikl po pravé straně David Konejl a do zakončení se skluzem prodral Martin Kašpar – 0:7. V 73‘ po výborně zahraném přímém kopu soupeř zaslouženě snižuje – 1:7. Definitivní podobu výsledku dala 79‘ a centr Petra Doležala pustil Martin Kašpar ze sebe a Kiril Kokorev zakončuje – 1:8. Do hry se dostali všichni kluci včetně brankáře Toma Doliho, který ukázal své velké sebevědomí zejména při „práci nohama“.

  

Závěrem:

I když výsledek tomu nenapovídá, byl to velmi nepříjemný a hodně důrazný soupeř, jehož hráči nevypustili žádný souboj ani za stavu 1:8. Naši kluci však již dokáží důrazné souboje „ustát“ a dalším se svou rychlostí dokáží vyhnout. Jelikož Aritma remizovala doma s ABC Braník (1:1), získali jsme zpátky náskok 5-ti bodů na druhého (FA Praha), a také jsme si vylepšili skóre.

Další mistrák hrajeme již ve středu 27.4. od 17:30 ve Střešovicích s Újezdem nad Lesy.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Ondra Pospíchal (73‘ Tomáš Doležal)

V poli: Pavel Ferstl, Martin Vyskočil, Lukáš Vegricht (46‘ Petr Koutský), David Konejl, Lukáš Markvart (59‘ Marek Rajniš), Petr Doležal, Lukáš Timko (63‘ Santi Kuivalainen), Adam Šperl (59‘ Kiril Kokorev), Martin Kašpar.  

 

Střelci SKS v utkání:

3‘ Pavel Ferstl; 35‘ Petr Doležal; 40‘ Jakub Peroutka, 42‘, 69‘ Martin Kašpar; 63‘ Lukáš Timko; 66‘ Petr Koutský; 79‘ Kiril Kokorev.

Zapsal - Libor Kašpar 25.4.2016

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY