U19 - Újezd nad Lesy 11:0 (4:0)

Ujezd nad Lesy

Střešovice – přistoupili jsme na požadavek/přání soupeře odehrát toto utkání místo na „čarodějnice“ již tuto středu. V čase našeho standardního tréninku si kluci zahráli mistrovské utkání, které mělo nakonec charakter „lehčího tréninku“. Soupeř přijel s týmem, ve kterém byly jen 3 hráči ročníku „97“ a zbytek většinou ročníku „99“ a „2000“.

Přesto nám přes úvodní gól z 6‘ velmi dlouho trvalo, než jsme překonali „zaparkovaný autobus“ soupeře. Povedlo se to až v závěru poločasu třemi brankami – jakoby „přes kopírák“ z minulého utkání na Hájích.

Ve druhém poločase byl soupeř již více „odevzdaný“ a naši kluci, přes velké množství nevyužitých šancí, přidali ještě dalších 7 gólů – podrobněji v přiložených videích.

 

Závěrem:

Kluci si „zatrénovali“, ale unisono se všichni těší na další mistrák, který již výrazně prověří naši kvalitu – utkání s aktuálně 3. týmem tabulky - Aritma Praha, která na jaře dosud neprohrála a stejnou bilanci si drží na svém hřišti – je načase tuto bilanci změnit!

Další důležité utkání nás čeká na „horké půdě“ na Aritmě v sobotu 7.5. 15:00 s Aritmou Praha.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Ondřej Pospíchal (46‘ Tomáš Doležal)

V poli: Pavel Ferstl (46‘ Petr Koutský), Lukáš Vegricht, Martin Vyskočil (46‘ Marek Rajniš), David Konejl, Petr Doležal, Jakub Peroutka (46‘ Vojta Minařík), Adam Šperl, Lukáš Timko, Kiril Kokorev (33‘ Santeri Kuivalainen), Martin Kašpar,  

Připraven: Lukáš Markvart.  

 

Střelci SKS v utkání:

6‘, 43‘ David Konejl; 45‘, 86‘ Adam Šperl; 45‘ Martin Kašpar; 63‘ vlastní; 65‘, 72‘ Lukáš Timko; 67‘ Petr Doležal; 77‘ Santi Kuivalainen; 80‘ Petr Koutský.

Zapsal - Libor Kašpar 28.4.2016

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Názor druhé strany

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY