U19 – FC Tempo Praha 6:1 (2:0)

Tempo

Střešovice – soupeř Tempo Praha se nachází v „klidném středu“ průběžné tabulky Přeboru Prahy U19 (na 9. místě). Na podzim jsme soupeře porazili 4:0 a předpokládali jsme, že vyhrajeme i tentokráte. Soupeř přijel jen v 11-ti hráčích s jasnou taktikou – neprohrát s moc vysokým skóre. Nám chyběli pro nemoc David Konejl a Adam Šperl.

Od prvních minut jsme pociťovali, že to dnes nebude jednoduché – překonat obranný val velmi snaživého soupeře. Přesto šance jsme měli. V 5‘ po rohovém kopu trefil Lukáš Timko břevno a následnou střelu Petra Koutského vytáhl výborný brankář soupeře (Jan Opletal) na roh. V 7‘ po závaru trefuje Lukáš Vegricht zase tyč. V 26‘ našel Martin Kašpar dlouhým pasem Marka Rajniše a ten v jasné šanci do třetice orazítkoval brankovou konstrukci. V 34‘ jsme se však již radovali z gólu – Petr Doležal vyslal Lukáše Vegrichta a jeho centr uklízí do branky Jakub Peroutka – 1:0. Těsně před koncem poločasu Jakub Peroutka vybízí Marka Rajniše a jeho přízemní centr využil Lukáš Timko – 2:0.

Druhý poločas se hrál podle podobných not, jen soupeř více „vystrkoval drábky“. V 56‘ jasnou šanci Lukáše Timka vyráží reflexivně nohou brankář na roh. Po rohovém kopu hlavička Járy Malíka orazítkovala břevno. V 62‘ si vybral slabší chvilku brankář hostů a Jára Malík neměl s „uklidňujícím“ gólem moc práce – 3:0 (Blahopřeji Járovi k jubilejnímu 1.100 gólu „97“ v MU!!). V 65‘ chyboval i obránce hostí a Marek Rajniš zvyšuje – 4:0. V 67‘ se vyznamenal na brankové čáře Lukáš Vegricht, když obětavým skluzem zabránil jistému gólu v naší síti. V 73‘ přesný centr Martina Kašpara hlavičkuje efektně do branky Jára Malík – 5:0. V 77‘ jsme chybovali i my a soupeř zaslouženě vstřílí čestný úspěch – 5:1. Gólovou tečku utkání obstaral v 82‘ Santi Kuivalainen, který využil přesnou přihrávku Martina Kašpara – 6:1.

 

Závěrem:

Naši kluci se hodně snažili, ale proti byl:

-       Houževnatý soupeř

-       Vynikající brankář

-       Konstrukce branky

-       Nepříjemný terén (vysoká a hrbolatá tráva)

Přesto výhra 6:1 se počítá.

Další utkání nás čeká na Zličíně v neděli 22.5. od 17:00.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Ondřej Pospíchal (73‘ Tomáš Doležal)

V poli: Pavel Ferstl, Petr Koutský (46‘ Jára Malík), Martin Vyskočil, Lukáš Vegricht (73‘ Jakub Turek), Lukáš Markvart, Jakub Peroutka, Kiril Kokorev (31‘ Petr Doležal), Lukáš Timko, Marek Rajniš (66‘ Santeri Kuivalainen), Martin Kašpar.  

 

Střelci SKS v utkání:

34‘ Jakub Peroutka; 45‘ Lukáš Timko; 62‘, 73‘ Jára Malík; 65‘ Marek Rajniš; 82‘ Santi Kuivalainen.

Zapsal - Libor Kašpar 15.5.2016

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Názor druhé strany

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY