FC Zličín – U19 1:4 (0:3)

ZlicinZličín – v 22. kole mistrovské soutěže jsme jeli na hřiště dalšího týmu z „klidného středu“ tabulky – na Zličín. Soupeře jsme nejdříve na podzim porazili v poháru (7:1), abychom se následně s ním doma protrápili k výhře 4:0. Před 14-ti dny Zličín doma porazil silný ABC Braník (2:1), a tak jsme museli být „ve střehu“ a nic nepodcenit.

My jsme nastoupili v podstatě kompletní a brali jsme toto utkání jako ostrý test před středečním semifinále Poháru se silným celkem FA Praha.

Hned ve 2‘ se po centru Lukáše Markvarta dostal k voleji ve slibné pozici Martin Kašpar, ale brankář domácích výborně zmenšil střelecký úhel. V 16‘ utekl po pravé straně Adam Šperl a dorážku Martina Kašpara dokázal brankář zlikvidovat. V 19‘ centr Jakuba Peroutky hlavičkuje David Konejl těsně vedle. Ve 21‘ střelu Marka Rajniše vyráží brankář na roh. Ve 28‘ vybojoval na půlce míč Martin Kašpar a přesný centr nachází Marka Rajniše, který zkušeně proměnil – 0:1. V 31‘ se prodral ve vápně Martin Kašpar a zpětnou přihrávkou našel volného Lukáše Timka, který zvyšuje – 0:2. V 35‘ byl, po přesné přihrávce Adama Šperla, ve vápně faulován Martin Kašpar, ale stačil ještě míč postrčit na volného Lukáše Timka a ten zvyšuje – 0:3.

Hned v 55‘ soupeř po rohovém kopu snižuje – 1:3. S ubývajícími silami ve velmi teplém počasí se hra trochu „přiostřila“, a to zejména ze strany domácích. Přes mnoho šancí jsme nedokázali dlouho vstřelit další branku. To se povedlo až v 83‘, když utekl po pravé straně Adam Šperl a jeho přihrávku zužitkoval Kiril Kokorev – 1:4.

 

Závěrem:

Kluci šli jednoznačně za svým cílem vyhrát a jako bonus na této cestě - pomohli Lukáši Timkovi k posunu k čelu nejlepších střelců přeboru Prahy U19 (s 20-ti brankami). Další náš hráč - Martin Kašpar je v čele této statistiky (s 21-ti brankami), který přestože dnes neskóroval, podílel se přihrávkami na prvních 3 brankách (jen tak mimochodem - mezi 15-ti nejlepšími střelci přeboru Prahy U19 je hned 6 hráčů Střešovic!!).  

Nyní nás čeká těžké semifinále poháru PFS ve Střešovicích s FA Praha ve středu 25.5. od 17:00.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Jakub Turek (46‘ Ondřej Pospíchal)

V poli: Pavel Ferstl (54‘ Lukáš Vegricht), Petr Koutský, Martin Vyskočil, David Konejl, Lukáš Markvart (54‘ Petr Doležal), Jakub Peroutka, Marek Rajniš, Lukáš Timko (54‘ Kiril Kokorev), Adam Šperl, Martin Kašpar  

 

Střelci SKS v utkání:

28‘ Marek Rajniš; 31‘, 35‘ Lukáš Timko; 83‘ Kiril Kokorev

Zapsal - Libor Kašpar 23.5.2016

 

Poznej členy týmu „SKS 97“:

 

                                    Petr Koutský               Jakub Peroutka               Tomáš Kouklík

Otázka:                       stoper                           štítový záložník                 hrotový útočník

Fotbalový vzor:             asi nikoho nemám      Messi, Iniesta, Alexis      T. Henry

Oblíbený klub:              Sparta                          Barca, Arsenal, Slavia     Sparta

Když ne fotbal, tak:       posilování, kondice     atletika, tenis                  nic jiného

Rituál před utkáním:      nemám                        poslech hudby                 pokřik s týmem na hřišti

 

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY