Pohár PFS: U19 – FA Praha 6:0 (3:0)

FA prahaStřešovice – v semifinále Poháru PFS U19 jsme přivítali tým, který jako jediný nám na jaře dokázal sebrat body (remíza ve Střešovicích 1:1) – Fotbalová akademie Praha (Střížkov). I pro soupeře to byla na jaře jediná ztráta, a proto je v Přeboru na 2. místě se ztrátou 5-ti bodů na  nás a s náskokem 6-ti bodů na třetí Motorlet.

My jsme nechtěli nic nechat náhodě a postavili to nejsilnější včetně velmi silné lavičky.

Vstup do utkání se klukům povedl - 6‘ Martin Kašpar udržel míč ještě na hrací ploše, David Konejl zacentroval a Pavel Ferstl hlavou potvrdil, že proti FA Praha mu to střílí - 1:0. V 10‘ rozehráli rohový kop Lukáš Timko s Markem Rajnišem, který centruje a na bližší tyči se (opět hlavou) prosadil Lukáš Vegricht – 2:0. Pak jsme se trochu zatáhli a čekali na odpověď soupeře. Silný soupeř byl vývojem utkání viditelně zaskočen. Přesto po standardní situaci soupeř zahrozil, ale hlavička volného hráče šla těsně vedle naší branky. V 19‘ vybojoval na půlce míč Marek Rajniš, potáhl jej k vápnu a přesně přihrál Martinu Kašparovi, který prudkou ranou k tyči zvyšuje – 3:0. Do poločasu jsme měli ještě pár šancí, ale stav zůstal nezměněn.

Ve druhé půli se hrál již fotbal bez výrazného napětí a hráči na obou stranách si začali dovolovat „parádičky“. V 60‘ Martin Kašpar patičkou na vápně uvolnil Adama Šperla, jehož prudkou přihrávku tečoval obránce do vlastní branky – 4:0. V 62‘ poslal Martin Kašpar skákavý centr na vápno a Lukáš Timko levačkou vymetl pavouky v šibenici – 5:0. Hned v 63‘ zahrává Marek Rajniš rohový kop a David Konejl hlavou nedal brankáři šanci – 6:0.

 

Závěrem:

Kluci plně využili toho, že soupeři chyběli 2 kvalitní hráči (Leo Cavaliere a Lukáš Pour). Po rychlých 2 gólech již soupeř neměl dostatek (zejména) psychických sil nám postup do finále zkomplikovat. Naopak naši kluci si zápas užili a předvedli divákům (kterých přišlo velké množství), nejen své fotbalové dovednosti, ale zejména, jak je fotbal baví. Zároveň výhrou dali koučovi asi nejlepší dárek k narození vnoučka – Petra Hájka III.!!

Ve finále nás čeká tým FC Tempo Praha, který přehrál Vršovice (3:2). Finálové utkání se hraje na Admiře v Kobylisích - v úterý 7.6. od 18:00.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Jakub Turek

V poli: Pavel Ferstl (67‘ Vojta Minařík), Lukáš Vegricht (81‘ Kiril Kokorev), Martin Vyskočil, David Konejl, Jakub Peroutka (46‘ Petr Doležal), Lukáš Markvart, Marek Rajniš (46‘ Santeri Kuivalainen),  Lukáš Timko, Adam Šperl, Martin Kašpar (67‘ Tomáš Kouklík),  

Připraven: Jarda Hora.  

 

Střelci SKS v utkání:

6‘ Pavel Ferstl, 10‘ Lukáš Vegricht, 19‘ Martin Kašpar, 60‘ Adam Šperl, 62‘ Lukáš Timko, 63‘ David Konejl

Zapsal - Libor Kašpar 26.5.2016

 

Poznej členy týmu „SKS 97“:

 

                                   David Konejl                 Lukáš Markvart             Pavel Ferstl

                   Post:         krajní obránce               štítový záložník                krajní obránce

Fotbalový vzor:            Kadeřábek                    C.Ronaldo                      C. Ronaldo

Oblíbený klub:             Barcelona                      Slavia                            Arsenal           

Když ne fotbal, tak:      manager společnosti    hokej, tenis, florbal      tenis   

Rituál před utkáním:     motivač.hudba a video  motivační hudba          nemám

 

 

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Úžasné fotky Pavla Jiříka

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY