U19 - FC TEMPO 3:5 (2:3)

Střešovice - Posledním pražským podzimním týmem v podzimní části nás čekalo FC TEMPO. Zlepšený výkon proti Vyšehradu nám dával naději na dobrý výsledek.

 Tempo začalo aktivněji. Ale do zakončení se nedostávalo. Pak běhme tří minut dalo 2 góly - v 7' po centru a tečované střele 0:1, v 9' po chybě v obraně a střele na zadní tyč - 0:2. Pomalu jsme se dostávali do tempa i my. Ve 20' jsem po krásné akci snížili. Od Tomáše Doležala, na tři doteky po pravé straně až před pokutové území Tempa, Lukáš Lehner sklepl na Štěpána Uhlíka, který míří přesně - 1:2. Ve 29' jsme nepohlídai dlouhý balón za obranu, útočník po kličce uklízel do prázdné - 1:3. Několik dalších pokusů Tempa Tomáš zlikvidoval. Ve 37' se obranou protáhl Lukáš Lehner a špičkou kopačky prostřelil brankáře hostí- 2:3.

Do druhé půle vstoupilo lépe Tempo. V 55' vystihl malou domů útočník hostí a přeloboval Tomáše - 2:4. Zvýšili jsme bojovnost a tlačili se před branku. V 68' Kuba Suchánek našel Martina Krejčího, který se nemýlil - 3:4. O chvíli později se do zakončení protlačil Lukáš Lehner, ale neprostřelil brankáře. Naše naděje na remízu pak udržel Tomáš Doležal, když zlikvidoval 3 pokusy hostí.Konec zápasu soupeř, i za cenu faulů, kouskova. lPři maximálním riziku v 91' upravili výsledek hosté po brejku do otevřené obrany - 3:5.

Statistika: U19 - FC TEMPO 3:5 (2:3). Branky: Štěpán Uhlík, Lukáš Lehner, Martin Krejčí.

Sestava: Tomíš Doležal - Filip Kodytek, Lukáš Rys, Jarda Hora, Martin Krejčí - Marek Papež, Daniel Markvart - Štěpán Uhlí, Lukáš Lehner, Shion Kittler - Alex Fiala.  Střídali: Kuba Suchánek, Le Minh Truong, Yohei Kodama, Matěj Puchinger.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY