S.S. Ostrá - U19 0:2 (0:0)

Ostrá - Dalším soupeřem staršího dorostu v divizní soutěži bylo Sportovní sdružení Ostrá - tým, se kterým jsme se ještě nesetkali. Letos vyhráli už 5 utkání. Naše výkony ale mají stoupající úroveň.

Začali jsme aktivně. Ve 3' si sražený míč po centru našel Jarda Hora, ale nemířil přesně. Nadále jsme kontrolovali hru. Nepouštěli jsme domácí na dostřel naší branky. V 15' zaznamenali hráči Ostré jediný střelecký pokus, který tomáš Doležal zneškodnil. Ve 20' napřáhl z 20 metrů Daniel Markvart - domácí brankář střelu likviduje. Ve 27' vyslal ze strany zajímavý pokus Bar Poleg - těsně vedle. Na konci poločasu jsme zahrávali sérii rohových kopů, bohužel bez výrazného zakončení.

Druhý půle měla podobný charakter. 52' přinesla naší šanci. Marek Papež vyvezl balón, přihrál Lukášovi Lehnerovi, jemu střela ale nesedla. V 55' jsme poprvé skórovali. Nacvičený rohový kop zakroutil Daniel Markvart s pomocí tyče do branky - 0:1. V 61' zaútočili domácí. Po průnikové přihrávce první pokus likviduje Tomáš, druhý vyráží vracející se obrana. V 67' z otočky střílel Tomáš Eckhardt vedle. V 68' se nadechl k sólu Lukáš Lehner, obešel vše, co mu stálo v cestě, včetně brankáře - 0:2. Pokusy domácích o korigování výsledku bezpečně likvidovala naše obrana. A když se ani nám nedařilo přesné zakončení, vezeme si z Ostré zasloužené 3 body.

Statistika: S.S. Ostrá - U19 0:2 (0:0). Branky: Daniel Markvart, Lukáš Lehner.

Sestava: Tomáš Doležal - Marek Papež, Lukáš Rys, Tomáš Eckhardt, Martin Krejčí - Daniel Markvart, Jarda Hora - Lukáš Lehner, Štěpán Uhlík, Bar Poleg - Alex Fiala. Střídali: Yohei Kodama, Jakub Suchánek.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY