U19 - MFK Trutnov 2:1 (1:1)

Střešovice - Potvrdit výhru z Ostré. Pokračovat ve zlepšování výkonu. To jsme chtěli v zápase proti MFK Trutnov. Ne vše se podařilo na 100 %.

A začali jsme dobře. V 6' se dostáváme do vedení. Při signalizované výhodě potáhl míš po straně Martin Krejčí, našel Bara Polega, který nedal brankáři šanci - 1:0. Nadále kontrolujeme hru. Držíme míč na kopačkách, kombinujeme, jen do pořádného zakončení se nedostáváme. Ve 21' zahráváme rohový kop, následný tlak zakončuje střela Bara Polega do břevna. O chvíli později vystihl Štěpán Uhlík rozehrávku hostí, ale branlář v\yběhnutím zmenšil střelecký úhel a Štěpán ho neprostřelil. Podobnou situaci o minutu později nezužitkoval ani Marek Papež - střela nad. Pak začali kousat i hosté. Ve 23' si se střelou zdálky hravě poradil Tomáš Doležal. Ve 29' po rohovém kopu o poznání nebezpečnější střelu Tomáš opět zlikvidoval, stějně jako tvrdou střelu na zadní tyč o minutu později. Ve 31' hosté vyrovnávají. Z 12 metrů nekompromisně zakončuje útočník Trutnova tlak hostí střelou mimo Tomášův dosah - 1:1.

Ve druhém poločase byla hra neurovnaná. Ani jeden z týmů si nedokázal vytvořit tlak ani šanci ke vstřelení gólu. V 53' se prudkou střelou z 20 medtrů prezentoval aktivní Martin Krejčí, vyraženou střelu ale nikdo nechtěl dorážet. V 55' vysunul Alex Fiala Štěpána Uhlíka, gólman hostí střelu našel v rukavicích.  V 67' se k velkému sólu nadechl Martin Krejčí. Z pozice levého obránce se s míčem u nohy probil před vápno Trutnova, přihrál Lukášovi Lehnerovi, pokračoval v náběhu, Lukáš centruje a Martin hlavou trefil přesně do vingl -2:1 - ufff, to byla paráda (škoda, že to nikdo nenatáčel). V 71' centruje před branku Štěpán Uhlík, zakončení Lukáše Lehnera míří nad. Poslední šance k vyrovnání měl Trutnov V 75'. kdy střela z dálky nemohla Tomáše překvapit a v 80' hlavou po rohovém kopu hosté branku netrefili. Výhru protu Ostré jsme potvdili i doma. Výkon nebyl nejpřesvědčivější, ale prokázali jsme bojovnost a odhodlání porvat se o výsledek.

Statistika: U19 - MFK Trutnov 2:1 (1:1). Branky: Bar Poleg, Martin Krejčí.

Sestava: Tomáš Doležal - Marek Papež, Lukáš Rys, Tomáš Eckhardt, Martin Krejčí - Daniel Markvart, Jarda Hora - Štěpán Uhlík, Lukáš Lehner, Bar Poleg - Alex Fiala. Střídali: Jakub Suchánek, Yohei Kodama, Michal Truxa.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY