FC Sellier & Bellot Vlašim - U19 3:0 (1:0)

Vlašim - Boj s minimem šancí. Konec vítězné série. Ztráta bodů i klíčového obránce.To je stručné hodnocení nedělního utkání staršího dorostu ve Vlašimi.

Začátek byl vlažný z obou stran. Hra se odehrávala uprostřed hřiště. Ani jedno družstvo nedokázalo překvapit obrany chytrou přihrávkou nebo povedenou kombinací. Až ve 20' vystihl Alex Fiala rozehrávku domácích, ale vinou dlouhé přípravy střelu zablokoval vracející se obránce. O chvíli později na druhé straně zaspala naše obrana. Situace 1 na 1 vyzněla lépe pro Tomáše Doležala. Skóre se změnilo ve 23'. Rychlý brejk po straně, přihrávka před branku a nekrytý útočník byly atributy prvního gólu domácích - 1:0. Ve 29' si na rohový kop naskočil Tomáš Eckhardt, ale trefil břevno. Ve 33' zakončoval levačkou Martin Krejčí, ale minul.

Druhá půle se podobala té první. Hra byla neuspořádaná, plná nepřesností, bez invence. Zatímco domácí vyslali na naší branku 3 pokusy, byly z toho dva góly. V 60ˇztráta míče na půlce, přihrávka mezi obránce na naběhnutého útočníka a střela podél Tomáše - 2:0. V 72' nedokázal nikdo zastavit dlouhý nákop domácích. Dobíhající útočník se díky důrazu dostal k zakončení a trefil se - 3:0. My jsme zakončovali také 3x. Ale ani jednou se střela mezi tyče nevešla.

Tečkou za nepovedeným zápasem je zranění Tomáše Eckhardta, který si poranil vazy v kotníku a bude nám chybět minimálně do konce roku.

Statistika:FC Vlašim - U19 3:0 (1:0).

Sestava: Tomáš Doležal - Marek Papež, Lukáš Rys, Tomáš Eckhardt, Martin Krejčí - Jakub Suchánek, Jarda Hora - Daniel Markvart, Štěpán Uhlík, Lukáš Lehner - Alex Fiala. Střídali: Yohei Kodama, Bar Poleg, Filip Kodytek, Matěj Puchinger.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY