SK Benešov B - U19 3:1 (1:1)

Benešov - Odjížděli jsme do Benešova přerušit sérii proher a nepřesvědčivých výkonů. Zatímco výkon se zlepšil, na výhru si ještě musíme počkat.

Pořád bez dvou hráčů standardní sestavy jsme se postavili rezervě Benešova posílenou o hráče z vyšší soutěže. Ve 2' poprvé zahrozili domácí, Tomáš Doležal střelu vyrazil. V 9' zahrozil na opačné straně Jarda Hora, vedl si stejně. Poté se hrálo uprostřed hřiště. Naše kombinace končily před pokutovým územím, chyběla překvapivá přihrávka nebo pokus o zakončení.Snaha domácích se tříštila o naší obranu. Pokus ve 20' z 20 metrů nemohl Tomáše překvapit. Ve 26( jsme se ujali vedení. Dlouhý aut Michala Truxy prodloužil Daniel Markvart na Jardu Horu, který se, ač tísněn, protlačil k míči a špičkou kopačky trefil branku - 0:1. Odpověď Benešova byla rychlá. O dvě minuty později. Po rychle rozehraném autu si domácí útočník 2x prohodil obránce a střelou na zadní tyč vyrovnal - 1:1.Ve 42' jsme mohli opět vést. Přímý kop Kuby Suchánka propadl k Danielu Marlvartovi, jeho pokus byl zblokován, dorážka Štěpána Uhlíka z úhlu trefila boční síť.

Domácí nás zaskočili v úvodu druhé půle. Ve 47' kolmici mezi stopery zachytil naběhnutý útočník a po kličce Tomášovi zakončil do prázdné branky - 2:1. O chvíli později naštěstí domácí nezužitkovali nedůraz naší obrany další brankou. Náš výkon šel po druhé brance Benešova dolů. Hra byla nervózní, bez nápadu, bez pohybu. Ani akce domácích nebyly nebezpečné. Ale hrát jsme potřebovali my. V 72' zahrávali benešovští roh, po zmatku v našem pokutovém území se po třetí dorážce radovali po třetí - 3:1. V 87' jsme byli blízko ke snížení. Centr Štěpána Uhlíka zakončoval Bar Poleg hlavou vedle. To bylo z naší strany bohužel vše.

Další pokus k zisku bodů budeme mít v sobotu 3.11., kdy doma hostíme Ústí nad Orlicí.

Statistika: SK Benešov B - U19 3:1 (1:1), branka: Jarda Hora.

Sestava: Tomáš Doležal - Filip Kodytek, Lukáš Rys, Martin Krejčí, Michal Truxa - Jakub Suchánek - Štěpán Uhlík, Jarda Hora, Daniel Markvart, Lukáš Lhner - Alex Fiala. Střídali: Bar Poleg, Yohei Kodama.

Jirka Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY