U19 - TJ Jiskra Ústí n/O 3:1 (1:0)

Střešovice - Série 4 špatných výsledků nás srazila na spodek tabulky. V domácím utkání proti Ústí nad Orlicí už jsme potřebovali nutně bodovat. A po dobrém výkonu se to i podařilo.

 Začali jsme aktivně. Ve 3' centroval Michal Truxa- Alex Fiala sklepl na Lukáše Lehnera, který mířil nad. V 5' zahrozili hosté z rohového kopu střelou také nad. To byla také jediná šance Jiskry v prvním poločase. V 7' Štěpán Uhlík vysunul po pravé straně Alexe Fialu, který střelou podél brankáře branku těsně minul. V 17' se zastřeloval Kuba Suchánek - přímý kop našel náruč brankáře hostí. Ve 30' se už Suchy mohl radovat, když přímý kop zakroutil mimo jeho dosah . - 1:0. V závěru poločasu ještě hlavičkoval Alex Fiala vedle a další prudký centr do nebezpečného prostoru nikdo do branky neusměrnil.

Opět jsme zaspali začátek duhé půle. Hned po výkopu sice Le Minh Truong dostal ,míčna vápno, ale jeho střele chyběla razance. Ve 48' Jiskra vyrovnala, když její hráči byli dlraznější před naší brankou a napotřetí dotlačili míč do sítě - 1:1. 53' přžinesla náš útok. Štěpán Uhlík střelou na zadní tyč ji jen orazítkoval, Michal Truxa vracel před branku, Lukáš Lehner zakončoval nad. Přáímý kop hostí o minutu později bezpečně kryl Tomáš Doležal. V 59' přímý kop zakončoval jarda Hora hlavou do břevna, doráka už nebyla nebezpečná. V 72' jsme se ujali vedení. Střelu Štěpána Uhlíka z 20 metrů si brankář srazil do branky  2:1. Tři pokuy hostí o vyrovnání, zablokovaná střela, zákrok Tomáše Doležala a střela vedle, k cíli nevedly. V 88' se ke své parádní disciplíně postavil opět Kuba Suchánek. Z velkého úhlu a vzdálenosti překvapil střelou na bližší tyč všechny hráče Jiskry - 3:1.

K výhře nás dovedl zlepšený výkon a konečně proměňování šancí.. Pořád se ale vyskytují pasáže, kdy chybí koncentrace a klid ve hře. Vítězství chceme potvrdit v dalším domácícm utkíní v sobotu 10.11 proti Kolínu.

Statistika: U19 - Jiskra Ústí n/O. 3:1 (1:0). Branky: Kuba Suchánek-2. Štěpán Uhlík.

Sestava: Tomáš Doležal - Filip Kodytek. Lukáš Rys, Martin Krejčí, Michal Truxa - Jakub Suchánek, Jarda Hora - Štěpán Uhlík, Lukáš Lehner, Le Minh Truong - Alex Fiala. Střídali: Bar Poleg, Daniel Markvart, Daniel Lega.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY