U19 - FK Kolín 0:4 (0:3)

Střešovice - Dva zápasy jako den a noc, které od sebe dělilo jen 7 dní. Nejprve po dobrém výkonu vítězství nad Ústím nad Orlicí, poté slabý výkon a jasná prohra s Kolínem.

Velmi pomalu jsme se rozjížděli. Hosté byli aktivnější a brzy se ujali vedení. V 7' přímý kop z dobrých 30 metrů zaplul přesně do vinglu naší branky - 0:1. V 10' nedůrazný odkop z vlastního pokutového území zachytil kolínský útočník a přesnou střelou zvyšuje na 0:2. Teprve potom jsme se dostali na dostřel hostující branky, bohužel pokusy Michal truxy, Daniela Markvarta, Le Minh Truonga ani Jardy Hory neměly dostatečné parametry k překonání brankáře Kolína. A tak hosté trestali ve 29'. Faul Martina Krejčího ve vápně znamenal penaltu. Tomáš Doležal střelu vyrazil na břevno. Než jsme stačili zareagovat, střelec míč dorazil do odkryté branky - 0:3.

Ve druhé půli byli hosté nebezpečnější. Většina jejich zakončení hrozila brankou. Vyšlo jim to jen jednou v 69' po rohovém kopu uklízel osamocený útočník přesně k tyči - 0:4. Hosté trochu polevili, ale naše pokusy, až na jasnou šanci Štěpána Uhlíka, který tváří v tvář brankáři nedal, nebyli nebezpečné. A tak si Sparta Kolín veze ze Střešovic zaslouženou výhru.

Předposlední podzimní utkání nám nevyšlo. Vyšší hodnocení zaslouží tak 4 hráči, který podali dobrý výkon. Ostatní byli daleko za svými schopnostmi. Aby toho nebylo dost, do konce roku jsme přišli o Daniela Markvarta, který si po jednom souboji zlomil ruku. 
V přípravě na poslední utkání v Třebeši se pokusíme zmobilizovat zbytky sil a v sobotu  podat výkon, který by vedl k bodovému zisku.

Statistika: U19 - SK Sparta Kolín 0:4 (0:3).

Sestava: Tomáš Doležal - Filip Kodytek, Lukáš Rys, Martin Krejčí, Michal Truxa - Jakub Suchánek - Štěpán Uhlík, Jarda Hora, Daniel Markvart, Le Minh Truong - Alex Fiala.  Střídali: Marek Papež, Matyáš Hudec, Yaroslav Yorzhiy.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY