FC TEMPO - U19 6:1 (2:0)

Lhotka - Cíl pro jarní část máme jasný. Udržet divizi i pro další rok. Jako první v cestě stálo TEMPO, jasný aspirant na postup. Čekal nás těžký zápas.

 Domácí od začátku kontrolovali míč, kombinovali, ale k nebezpečnému zakončení se nedostávali. Obrana hrála organizovaně a držela TEMPO dále od Tomáše Doležala. Poprvé se TEMPO prosadilo až ve 26‘ po centru a hlavičce, která obloukem zapadla na zadní tyč – 1:0. Ve 40‘ jsme rozehráli přímý kop. Centr Daniela Markvarta našel Tomáše Eckhardta, jeho pokus zase jen gólmana TEMPA. Těsně před poločasem jsme inkasovali podruhé.  Čtyři nebezpečné pokusy jsme stačili zablokovat, na hlavičku se Tomáš Doležal natahoval marně – 2:0.

Ve druhé půli  se obraz hry nezměnil . Dvěma výtečnými zákroky nás podržel  Tomáš Doležal. Až v 68‘ nestačil na přízemní střelu – 3:0. O minutu později našel míč z rohu hlavu domácího útočníka na přední  tyči – 4:0. I my jsme bažili po gólu. V 79‘ vybojoval na půlce míč Štěpán Uhlík, našel  ve vápně Alexe Fialu, který z první trefil podél vybíhající brankáře – 4:1. V 80‘ vyslal Marek Papež kolmici na Lukáše Lehnera, kterému brankář TEMPA konečky prstů překazil kličku. Otřepané nedáš – dostaneš opět v praxi. Z následného brejku zvyšuje TEMPO na   5:1.  Na konečných 6:1 uzavřeli domácí v 83‘ po úspěšném zakončeném útoku 4 na 4.

Domácí nás předčili v důrazu, práci s míčem i v kombinaci. Ta naše většinou končila po 3 přihrávkách. Co nás ctilo, byla bojovnost a obětavost, především v blokování střel.

Další pokus na získání bodů budeme mít v sobotu 9.3. na Admiře.

Statistika: TEMPO – U19 6:1 (2:0). Branka: Alex Filala.

Sestava: Tomáš Doležal – Marek Papež, Jarda Hora, Tomáš Eckhardt, Martin Krejčí – Jakub Suchánek – Štěpán Uhlík, Lukáš Lehner, Daniel Markvart, Lukáš Rys – Alex Fiala.  Střídali: Bar Poleg, Filip Šanda.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY