FK Admira B - U19 2:0 (1:0)

Kobylisy - Ani ve druhém jarnim zápase jsme na body nedosáhli. Na malé umělce, za silného větru jsme podlehli, byť nešťastně, Béčku Admiry.

 

V první poločase byla hra vyrovnaná. Na obou stranách bylo až moc nepřesností. Za to dost soubojů. Na branku šli za celou půli jen dvě střely. Ve 13' proměnili domácí penaltu - 1:0. Náš pokus ve 44' vyrazil domácí brankář, dorážku zablokoval obránce. Jinak všechny pokusy obou týmů z iuctivé vzdálenosti končili mimo.

Ve druhé půli jsme zvýšili aktivitu. Bar Poleg mířil vedle. Dva pokusy Matěje Hudce ( z U17), který se probil do zakončení, chytil brankář Admiry. V 60' zahrozil Daniel Markvart, brankář vytlačil na roh.  V 64' jeho střela z přímého kopu měla ještě lepší parametry, bihužel ne gólové. V 72' se domácím zdařil útok po pravé straně. Zpětn ou přihrávku srazil Tomáš Doležal jen do dobíhajících obránců - smolný vlastňák - 2:0. Jedinou přímou střelu na branku zahráli domácí paradoxně až v 90'. Ani přes snahu na konci zápasu, přiživenou střídáními, se nám branku vstřelit nepodařilo.

V boji o záchranu by se nám nějaký boid z Admiry hodil. Sami jsme cítili, že k němu  nebylo daleko, ale pořád nám chybí správné finální řešení, kvalitnější zakončení a větší bojovnost ( u některých) hodnou důležitotsti zápasů.

Statistuka: Admira B - U19 2:0 (1:0).

Sestava: Tomáš Doležal - Adam Vejvoda, Jarda Hora, Adam Stehlík, Marek Papež - Bar Poleg, Lukáš Lehner, Daniel Markvart, Michal Truxa - Alex Fiala, Matěj Hudec.  Střídali: Lukáš Rys, Filip Kodytek, Le Minh Truong, Filip šanda, Daniel Lega.

Jirka Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY