U19 – RMSK Cidlina 2:1 pk (1:1)

Střešovice – Až třetí jarní zápas nám přinesl body, tak potřebné ke splnění cíle – záchraně divize. Výhra za dva body (na penalty) by mohla být jakýmsi startem. Vítězství se ale nerodilo snadno.

 Do 10’se hra odvíjela mezi šestnáctkami, bez velkých šancí. V 11‘ dlouhý balón za naší obranu přeskočil i Tomáše Doležala – naštěstí šel vedle. V 16‘ napřáhl z dálky Kuba Suchánek, brankáře hostí ale nepřekvapil. Ve 21‘ Alex Fiala jen těsně nedosáhl na míč mezi stopery Cidliny. O chvíli později se střela Lukáše Lehnera jen těsně nevešla mezi tři tyče. Akce po ose Lehner – Fiala – Uhlík ke gólu také nevedla. Ve 33‘ uhodilo na druhé straně. Na hranici ofsajdu dostal míč útočník hostí a samostatný útok zakončil pohodlně podél Tomáše Doležala – 0:1. Ve 38‘ byl zákrok na Dana Legu posouzen jako nedovolený a penaltu proměnil Kuba Suchánek – 1:1.

Druhá půle začala střelou Cidliny – Tomáš chytá a střelou Lukáše Lehnera – nad.  Pak už to byl spíše boj o každý centimetr hřiště. Za zmínku stojí snad jen pokus Lukáše Lehnera z úhlu – gólman vyráží, hlavička Dana Legy po rohu – nad, a v 78‘ hlavička Marka Papeže – vedle. A když se těsně před koncem neujaly ani pokus hostí, který Tomáš Doležal na dvakrát zlikvidoval a ani hlavička Adama Stehlíka – těsně vedle, šlo se na penalty.  V těch jsme se mýlili jen jednou, zatímco co hosté dvakrát.

Nebyl to krásný fotbal. Ale předvedli jsme větší bojovnost a vůli po vítězství než Cidlina. Hrábli jsme si až na dno sil, ale to bude potřeba ve všech dalších zápasech.

Statistika: U19 - RMSK Cidlina 2:1 pk (1:1), branka:Jakub Suchánek .

Sestava: Tomáš Doležal - Marek Papež, Adam Stehlík, Jarda Hora, Martin Krejčí - Lukáš Rys, Lukáš Lehner, Jakub Suchánek, Štěpán Uhlík - Alex Fiala, Maty Hudec.  Střídali: Daniel Lega, Adam Vejvoda.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY