TJ Svitavy - U19 1:2 (0:1)

Svitavy - Další krok k zachování divize staršího dorostu ve Střešovicích jsme chtěli udělat ve Svitavách. Poprvé jsme na zápas cestovali vlakem a vzhledem k výsledku se to stane naším dopravním prostředkem.

Začali jsme aktivně. V 1' se po chybě domácí obrany objevil před gólmanem Štěpán Uhlík - bohužel ho trefil. V 10' se po pravé straně Lukáš Rys, našel Martina Krejčího - gólman střelu vyrazil. Ve 14' centroval Lukáš Lehner, nas zadní tyči hlavičkuje Adam Stehlík - těsně vedle. Protiútok domácích končí na špatném zpracování útočníka Svitav. A zase my. Pěknou kombinaci na levé straně zakončuje Marek Papež střelou na brankáře. Ve 30' střela Lukáše Lehnera míří nad. Střele Le Minh Truonga se ve 37' vedlo stejně. Domácí zahrozili z rohového kopu. Hlavičku bezpečně likviduje Tomáš Doležal. Ve 44' jsme se dočkali. Dloiuhý aut Jardy Hory našel Lukáše Lehnera, jeho střelu brankář vyrazil jen k Le Minh Truongovi, který dorazil do nekryté branky - 0:1.
Do druhé půli vstoupili lépe domácí. Po střele Marka Papeže nad se svitavští dostali k centru z levé strany, předskočení naší obrány znamená vyrovnání - 1:1. V 55' domácí zakončili rychlý brejk střelou, se kterou neměl Tomáš Doležal velké problémy. Poté jsme aktivnější my. V 61' byl Lukáš Rys  jen o chvilinku u míče později než domácí brankář. V 63' na prudký centr z prava nikdo nedosáhl. V 64' hlavičkuje Adam Stehlík do brankáře. V 65' hodil Jarda Hora aut na Lukáše Lehnera, ten se s míčem otočil a prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 1:2. O dvě minuty později mohlo být vyrovnáno. Souboj Tomáše Doležala ve vzduchu s domácím útočníkem posoudil rozhodčí jakjo faul. Penaltu Tomáš vyrazil, dorážka šla vysoko nad. Ufff!!! Poslední nebezpečná střela v podání Martina Krejčího si cestu do branky nenašla. Do konce zápasu jsem domácí k žádné šanci nepustili, naše kombinace postrádala přesnost. Tak se zrodilo důležité vízězství.
Ve Svitavách jsme předvedli výkon, na který by bylo dobré navázat. Bojovost, chuť hrát, vyždímat se do posledních sil. Ještě přidat přesnost v kobinaci a proměňování šancí.
Statistika: TJ Svitavy - U19 1:2 (0:1), branky: Le Minh Troung, Lukáš Lehner.
Sestava: Tomáš Doležal - Filip Šanda, Tomáš Eckhardt, Adam Stehlík, Martin Krejčí - Lukáš Rys, Marek Papež, Jarda Hora - Štěpán Uhlík, Lukáš Lehner.  Střídali: Daniel Lega, Alex Fiala, Daniel Markvart, Jakub Suchánek.
Jirka Barták
 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY