U19 - Slavoj Vyšehrad B 2:0 (2:0)

Střešovice - Krok sedmý. Poslední pražský klub a poprvé na domácí trávě. Zasloužené vítězství nás snad nakopne do dalších zápasů.

Začali jsem aktivně. V 5' vybojoval Jarda Hora míč, předložil Danu Legovi, jeho střela byla zablokovaná. V 10' zahrál Daniel Markvart rohový kop přesně na hlavu Tomáše Eckhardta, ketrý trefil přesně na zadní tyč, konečně - 1:0. Pokračujeme aktivně. O minutu později zakončoval Štěpán Uhlík nepřesně. Ve 13' střílel z dálky Martin Krejčí, střela byla tečovaná. V 19' zahrál přímý kop opět Martin Krejčí - nad. Ve 23' se poprvé dostal ke střele Vyšehrad, Tomáš Doležal vyráží nad. Do konce poločasu byla aktivita jen na našich kopačkách. Ve 25' Alex Fiala dal do volného prostoru pro Marka Papeže - střela z úhlu těsně minula branku. Ve 33' jsme zapresovali brankáře, jeho chybnou nahrávku zachytil Šzěpán Uhlík, zpětnou přihrávkou našel Alexe Fialu - střela cíl nenašla. Ve 36' opět zachytáváme rozehrávku, Jarda Hora na brankáře nevyzrál. Ve 41' předvedl slalom mezi hosty Lukáš Lehner - střelu brankář chytil. Ve 42' se radujeme podruhé. Martin Krejčí vystřelil prudce levačkou, vyražený míč doklepl do branky Štěpán Uhlím - 2:0.

Druhý poločas byl z naší strany dost horší. Nechali jsme hosty hrát, byli pozdě v soubojích, kombinace postrádala přesnost. Do 60' jsme se jen bránili. Vyšehrad se dostal ke čtyřem zakončením - žádná se neujala. Pomalu jsme se dostávali do hry. V 60' hlavou zakončoval Adam Stehlík do břevna, dorážka Dana Legy už byla z ofsajdu. V 66' střílel Jarda Hora po přímém kopu těsně nad. V 73' pláchl po levé straně Lukáš Lehner, přesně našel na malém vápně Alexe Fialu, jeho střela trefila jen brankáře - taková škoda, mohlo být rozhodnuto. Vyšehrad se sice snažil o vstřelení branky, ale jeho akce končili na pozorné obraně.

Zaslouženě bereme 3 body. V prvním poločase není moc co klukům vytknout, ve druhém jsme polevili a nechali soupeře vrátit se do hry. Potěší určitě čisté konto. Co je třeba zlepšit - zakončení.

Statistika: U19 - Slavoj Vyšehrad B 2:0 (2:0), branky: Tomáš Eckhardt, Štěpán Uhlík.

Sestava: Tomáš Doležal - Dan Lega, Tomáš Eckhardt, Adam Stehlík, Martin Krejčí - Štěpán Uhlík, Jarda Hora, Marek Papež, Lukáš Lehner - Alex Fiala, Daniel Markvart.     Střídali: Filip Šanda, Le Minh Truong.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY