MFK Trutnov - U19 2:1 (2:0)

Trutnov - Krok devátý - neúspěšný. Po překvapivých výsledcích v naší skupině, jsme jeli do Trutnova s cílem vyhrát a udržet kontkat s ostatními týmy ze spodku tabulky. Ale trenér míní a fotbalisté mění.

 

Kvůli zranění našich obvyklých i náhradních brankářů, nastoupil do branky na záskok Vašek Hrdlička. A než si stačil sáhnout na míč, už jsme prohrávali. Drobné zaváhání obrany využili domácí k první střele už ve 2' podél Vaška Hrdličky - 1:0. V 7' vyšel domácím rychlý brejk, gólovou střelu na poslední chvíli zblokovala obrana. V 11' rozehrál Lukáš Lehner přímý kop přesně k Tomáši Eckhardtovi, jeho pokus nebyl nebezpečný. Ve 25' ke střele z vápna napřáhl trutnovský útočník a trefil přesně - 2:0. Ve 29' nebezpečně střílel z přímého kopu Alex Fiala - jen těsně vedle. A když pokus domácích ve 35' jen olízl břevno, šli jsme do kabin z dvoubrankovým mankem.

Dobrý nebyl ani náš nástup do dtuhého poločasu. Pokus domácích ve 47' hlavou minul branku. Střelu zblízka o minutu později zneškodnil Vašek Hrdlčka. V 50' se po akci Lukáše Lehnera k zakončení dostal Alex Fiala - střela byla zblokovaná. Postupně jsme vyrovnali hru. Domácí hru kouskovali a brzdili. Nám se nedařilo probít se až k zakončení. Až v 63' našel v náběhu Alex Fiala Daniela Markvarta - střela podél gólamna a 2:1. V 84' byl blízko vyrovnání Tomáš Eckhardt, jeho hlavičku brankář jene tak tak vytlačil na roh. Stejně tak se dařilo Vaškovi Hrdličkovi proti střele domácích v závěru utkání.

Z naší strany nepovedené utkání. Domácí nás přečili v důrazu a chtění uspět. Ani zvýšená snaha v závěru druhého poločasu už na zvrat nestačila. Musíme se tak pokusit o zisk 3 bodů v sobotu proti Vlašimi.

Statistika: MFK Trutnov - U19 2:1 (2:0), branka: Daniel Markvart.

Sestava: Vašek Hrdlička - Daniel Lega, Tomáš Eckhardt, Adam Stehlík, Martin Krejčí - Lukáš Lehner, Jarda Hora, Marek Papež, Filip Šanda - Daniel Markvart, Alex Fiala.   Střídali: Le Minh Truong, Štěpán Uhlík, Filip Kodytek.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY