FK Česká Třebová - U19 1:2 pk (1:1)

Česká Třebová - Krok jedenáctý. Jedenáctka statečných se vydala v neděli ráno do České Třebová pro další body. Statečný výkon jim i dva body po vítězství na penalty přinesl.

Začali jsme, s ohledem na náš počet, opatrně. Domácí byli aktivější. V 5' vyslali první střelu nad. Do 10 minuty zahrávala Třebová několik rohových kopů bez výraznějšího zakončení. V 11' jsme podnikli výpad my. Alex Fiala našel z prava na vápně Štěpána Uhlíka - střela nad. O minutu později zahrával Alex Fiala přímý kop, střelu brankář domácích vyrazil na roh - centr Lukáše Lehnera našel na přední tyči Matyho Hudce, který předskočil obránce a poslal nás do vedení - 0:1. Domácí toužili vyrovnat. Jejich kombinace naštěstí končili na naší obraně nebo nepřesnými střelami. Až ve 29' udeřilo. Pěknou kombinaci zakončil domácí útočník přesnou střelou - 1:1. Ve 33' to zkusil z voleje Lukáš Lehner, ale nemířil přesně.

Ve druhé půli jsme pozorně bránili a čekali na chybu domácích. Snaha domácích ztroskotávala na nepřesnostech a pozorné obraně. První větší vzruch před naší brankou tak nastal až v 65', trvdou střelu obrana zablokovala. V 69' to zkusili domácí z dálky - těsně vedle. V 70' jsme se k zakončení dostali my. Střela nebyla nebezpečná. Naopak v 74' centr z rohu nebezpečně hlavičkoval Dan Lega - kousek nad. Domácí odpověděli tvrdou střelou, kterou Vašek Hrdlička dokázal vytlačit mimo tyče. V 76' byli domácí vedení nejblíže. Po rohovém kopu a několika odrazech prudkou střelu zastavilo břevno - uff!! Poslední pokus patřil nám - Alex Fiala střílel z 16 metrů - domácí brankář střelu vyrazil.

A přišla loterie ve formě penalt. Začali domácí a Vašek Hrdlička hned první vyrazil!! Pak dokázal zneškodnit i pátý pokus. A protože my jsme byli úspěšný ve všech pokusech vezeme 2 body.

Musím pochválit těch 11 kluků, kteří v neděli brzy ráno dorazili na nádraží, po 1,5 hodině ve vlaku a 2 km cesty pěšky na hřiště odehráli bez možnosti střídat těžký zápas. Dokázali si rozvrhnout síly, aby vydrželi tlak domácích, kteří hodně toužili po vítězství. Nám se podařilo potvrdit výhru z minulého kola a držíme naději na udržení divize i pro příští rok.

Statistika: FK Česká Třebová - U19 1:2 pk (1:1) , branka: Matyáš Hudec. Penalty proměnili: Lehner, Uhlík, Eckhardt, Krejčí.

Sestava: Vašek Hrdlička - Dan Lega, Jarda Hora, Tomáš Eckhardt, Martin Krejčí - Štěpán Uhlík, Marek papež, Lukáš Lehner, Filip Šanda - Alex Fiala, Maty Hudec.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY