U19 SK Benešov B 3:2 pk (1:2)

Střešovice - Krok dvanáctý. Dalším soupeřem v záchranářské misi bylo béčko Benešova. Na podzim jsme v Benešově prohráli a tak se nabýzela odveta. První poločas tomu nenasvědčoval

 

Hosté začali lépe. Drželi míč, kombinovali. Náše hra nebyla dobrá. Nepřesnosti, málo pohybu. Ve 4' vyrazil Benešov do brejku. Na poslední chvíli zasáhl Adam Stehlík. Náš první pokus nemířil Maty Hudec na bránu. Po druhém brejku již Benešov skóroval. Útočník přešel přes dva obránce a střílel na zadní tyč - 0:1. Ve 13' bylo vyrovnáno. Přímák Lukáše Lehnera brankář hostí jen vyrazil a Tomáš Eckhardt byl včas na správném místě - 1:1. O 6 minut později hosté zakombinovali a střelou podél Patrika Steinera jdou do vedení - 1:2. I přes nepřesnosti v naší hře jsme se snažili o vyrovnání. Hlavička Dana Legy po rohu neměla potřebnou razanci. Pokus Matyho Hudce zase přesnost. Prudkou střelu Jardy Hory gólman vyrazil. A i díky blokování střel hostí jsme šli do kabin s jednobrankovou ztrátou.

Druhá půle z naší strany byla o několik levelů výše. Už v 46' se po pravé straně protáhl Lukáš Rys a našel Matyho Hudce, který střelou z voleje vyrovnal - 2:2. Pak přišla naše velká snaha o vstřelení vítěznmé branky.

48' - Martin Krejčí střela po rohu - nad.

52' - dlouhý aut do pokutového území, střela Lukáše Ryse - těsně vedle,

58' - pokus Matyho Hudce po pěkném uvolnění těsně nad.

65' - sammostatná akce Lukáše Lehnera - střela tečovaná vedle,,

69' - pokus Jardy Hory z dálky brankář vyrazil,

71' - Štěpán Uhlík na vápně uvolnil Daniela Markvarta - střelu brankář chytil,

74' - další pěkný průnik Lukáše Ryse, zpětná nahrávka a střelu z dálky brankář vytlačil na roh,

80' - další pokus Martina Krejčího z dálky - brankář zase na roh.

A protože se Benešov prezentoval jen střelou nad po rohovém kopu, skončil zápas remízou 2:2.

Po týdnu se opět pereme o vítězství v penaltovém rozstřelu.. Patri Steiner třetí penaltu Benešova zneškodnil. Za nás proměnili postupně - Lehner, Uhlík, Eckhardt, Krejčí, Hora.

Zase jsme odehráli dva rozdílné poločasy. První nestál z naší strany za moc. Pomalý nebo žádný pohyb. Nepřesnsti v kombinaci. Opožděné přistupování k soupeři. Jen v obraně jsme byli dost obětaví.  Druhý poločas byl o moc lepší. Byli jsme rychlí, důrazní, silní na míči. Jen v zakončování jsme neměli dost štěstí.

Statistika: U19 - SK Benešov B 3:2 pk (1:2), branky: Tomáš Eckhardt, Maty Hudec.

Sestava: Patrik Steiner - Dan lega, Tomáš Eckhardt, Adam Stehlík,Martin Krejčí - Lukáš Rys, Jarda Hora, Marek Papež, Štěpán Uhlík - Lukáš Lehner, Maty Hudec.  Střídali: Daniel Markvart, Alex Fiala.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY