TJ Jiskra Ústí n/O - U19 2:3 pk (2:0)

Ústí nad Orlicí - Krok třináctí. Podaří se nám prodloužit vítěznou sérii? Přibížíme se našemu cíli - udržení? Tak zněly otázky před sobotním zápasem proti Jiskře.

 

První poločas: začalo se opatrně, uprostřed hřiště. V 7' si na odražený míč naběhl Marek Papež - prudká střela z dálky mířila nad. Ve 12' nebyla slabší střela z přímého kopu Kuby Suchánka pro gólmana nebezpečná. Hlavičku domácích o minutu později zase lehce chytil Patrik Steiner. V 18' domácí udeřili. Hezký pas mezi obránce našel nejlepšího střelce domácích a ten s jistotou přeloboval vybíhajícího Patrika - 1:0. Domácí začali být aktivnější, důraznější. Ve 21' nečekaná střela Jiskry jen těsně minula břevno. Ve 28' se po levé straně probil k zakončení Štěpán Uhlík - střela do boční sítě. A tak domácí udeřili podruhé. První střelu z rychlého  brejku ve 30'  zastavila tyč, dorážku pak až síť - 2:0. Ve 32' se po pravé straně rozběhl Martin Krejčí, dostal přesný pas, prostrčil míč na Lukáše Lehnera. Jeho přihrávku před branku stačil zachytit brankář. Ve 40' byl blízko snížení Lukáš Lehner. Po pěkné kombinaci mu do střelecké pozice přihrál Jarda Hora. Střela těsně minula branku.  V prvním poločase jsme tahali za slabší konec. Nebyli jsme dost důrazní, nepřesně kombinovali, málo se nabízeli pro hru.

Druhý poločas: začali jsme se zlepšovat ve všech činnostech. Domácí ještě v 50' stříleli - nad. Ale pak jsme převzali iniciativu. V 54' se protlačil k hlavičce plo přímém kopu Maty Hudec - nad. V 61' Marek Papež parádně vyslal za obranu Daniela Markvarta, ten krásně podél brankáře snižije - 2:1. Hra se odehrávala převážně uprostřed. Nepouštěli jsme domácí k žádnému zakončení. Ale ani my jsme si nevypracovávali žádnou šanci. V 76' se to pokusil změnit Martin Krejčí - střela z dálky cíl nenašla. Rychle se blížil konec. Naše pokusy zastavoval často asistent rozhodčího jako ofsajdy. V 87' to nakonec přišlo. Přímý kop prodloužil Adam Stehlík, Tomáš Eckhardt vrátil zpět na přední tyč, prudkou střelu Daniela Markvarta srazil do branky Štěpán Uhlík - 2:2. Tak to bylo na poslední chvíli.

Takže potřetí za sebou penalty: Lukáš Lehner - ano                      domácí - ano

                                               Štěpán Uhlík - ne                        domácí - ne

                                              Tomáš Eckhardt - ano                  domácí - ne

                                              Martin Krejčí - ano                       domácí - ano

                                              Jarda Hora - ano

¨Další vítězství, i když "jen" za  dva body, nás drží nad vodou. Příští týden v Kolíně už může být jasno.

Jirka Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY