SK Sparta Kolín - U19 5:2 (4:2)

Kolín - Kapitola čtrnáctá - komplikace. Předposlední soutěžní utkání jsme odehráli v Kolíně a nebylo to utkání povedené.

 

Domácí vtrhli do zápasu aktivně. Hned po výkopu se dlouhým balónem dostali za obranu, Štěpán Uhlík se stihl vrátit a míč odkopnout před střelcem Kolína. V 7' po dalším vysunutí za obranu už domácí mířili přesně přes vybíhajícího Patrika Steinera - 1:0. O minutu později podnikli další útok v pěti hráčích - jen nepřesná přihrávka je připravila o zakončení. V 16' se prodral k zakončení Lukáš Lehner - střela branku minula. O chvíli později zahrával Kuba Suchánek přímý kop, odražený míč uklidil do branky pohotově Štěpán Uhlík - 1:1. Domáicí nadále pokračovali v tlaku. V 19' povedeným presinkem získali balón, zpětná přihrávka a tečovaná střela znamenaly vedení Kolína - 2:1. Ve 20' další pokus Kolína zastavuje Patrik Steiner. Ve 22' už na střelu k tyči nestačil - 3:1. Ve 29' zakončení Kolína po rohu branku minulo. Ve 33' se po levé straně prohnal Martin Krejčí, přešel přes dva obránce a střelou na zadní tyč snižuje - 3:2. Ještě do poločasu odskočil Kolín na rozdíl dvou branek. Po sporném zákroku na Lukáše Ryse, který nebyl odpískán, se hra rychle přesunula před naší branku. Na střelu nehlídaného hráče Patrik nestačil - 4:2. 40' - další dlouhý míč za naší obranu - první střela do Patrika - dorážka na břevno.

Druhá půle už byla vyrovnaná. Domácí vedli, kontrolovali zápas. My jsme nebyli nebezpeční. Dva pokusy Štěpána Uhlíka mířily nad. Domácí měli jednu příležitost. V 64' posoudil rozhodčí střet Patrika s domácím útočníkem jako faul Patrika. Perfektně kopnutý přímák z 20 metrů znamenal navýšení vedení Kolína - 5:2. O snížení stavu se pokusil ještě střídající Dan Lega, jeho pěkný pokus brankř vyrazil. A když pokus Lukáše Lehnera nenašel cíl, vezeme si z Kolína prohru 5:2.

Nepodařilo se nám navázat na čtyři výhry v řadě. Domácí byli aktivnější, lepší ve všech činnostech. Už v první půli jsme mohli prohrávat ví než 4:2. Nezbýva, než se oklepat a dobře se připravit na sobotní zápas s Třebeší.

Statistika: SK Sparta Kolín - U19 5:2 (4:2), Branky: Štěpán Uhlík, Martin Krejčí.

Sestava: Patri kSteiner - Marek Papež, Adam Stehlík, Tomáš Eckhardt, Martin Krejčí - Lukáš Rys, Lukáš Lehner, Jarda Hora, Štěpán Uhlík - Jakub Suchánek - Maty Hudec.  Střídali: Dan Lega, Daniel Markvart, Truong Le Minh.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY