U19 - Náchod 2:0 (1:0)

Střešovice - 321! Cifra, značící počet dní od posledního vítězství staršího dorostu ve Střešovicích. V sobotu po poledni se nám to po skvělém týmovém výkonu konečně opět povedlo!!

Začátek zápasu byl opatrný. Po šancích nebylo na žádné straně a hra se odehrávala mezi vápny. Tempo zápasu bylo rychlé, hráči obou celků pracovali v rychlosti i s dobrým důrazem odpovídající kvalitě soutěže. Střely Ridzáka, Yarullina i Fischera měly daleko k cíli. Náchodští vyprodukovali jednu střelu na Steinera, ale ten pohotově zasáhl. V 27. minutě se ke slovu přihlásil Magendans, když po Yarullinově přihrávce oklamal obranu a poslal nás do nejtěsnějšího vedení (27´, 1:0)! Fischer zahrával o několik minut později nebezpečnou standartku po faulu na Yarullina, ale brankář vytáhl nebezpečný míč na roh. Hosté z Náchoda zahrozili po akci po pravé straně, kdy chyběla lepší finální přihrávka a soupeř by se ocitl ve 100% šanci. Nicméně tuto šanci jsme odvrátili.

Do druhého poločasu jsme vstoupili se záměrem neinkasovat branku a potvrdit příznivý stav. Nekomplikovat si život v obranné třetině, aby nedocházelo k brizantním situacím v našem vápně. A pokračovat ve výborném nasazení z poločasu prvního. Prvních 10 minut byl soupeř jednoznačně aktivnější, i když jasnou příležitost si nevypracoval. My jsme zatápěli rychlými kontry a vytvářeli jsme na soupeře nepříjemný tlak při rozehrávce. Po jednom dobrém kontru Šafránka zakončoval z hranice vápna Sinkula, ale těsně netrefil branku. Ihned po rozehrávce vypíchl Jakub Ridzák míč náchodským, vyměnil si přihrávku s Fischerem a z šestnáctky nedal brankáři šanci (59´, 2:0)!! Hosté se snažili, připravili si dvě velké šance, které jsme se štěstím ustáli, ale branku jsme si vstřelit nenechali. Vyhráli jsme 2:0 a mohli se po dlouhé době radovat z důležitého vítězství!!!

Sestava: Steiner - Thor, Švejda, Votruba (84´ Mizer), Madej (55´ Hrabě) - Yarullin, Magendans, Fischer (K) - Ridzák, Sinkula (59´ Kraus), Šafránek
Dále připraveni: Rychlík, Novotný
Góly(Asistence): 27´Magendans (Yarullin), 59´ Ridzák Jakub (Fischer)

Jubilea hráčů (počítáno od ročníku 2015/2016):

Ben Magendans - 105. zapas za SKS
Lukáš Hrabě - 80. zápas za SKS
Matěj Kraus - 90. zápas za SKS
Marek Yarullin - 65. zápas za SKS
Friedrich Emanuel Fischer - 105. zápas za SKS

Daniel Klír, 06.09.2020

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY