Dorost A - info

 
"Rozpis zápasů"


                     
  datum čas soupeř místo výsledek soutěž  
  ČERVENEC  
  Stř, 29.7.2020 17:00 Motorlet U18 (hřiště Bílá Hora) V 1:3 přípravné utkání  
  SRPEN  
  Sob, 1.8.2020 10:30 SK Libuš (hřiště Písnice) V 0:3 přípravné utkání  
  Sob, 15.8.2020 11:00 Bohemians Praha U17 D 0:3 přípravné utkání  
  Sob, 22.8.2020 10:00 Kolín V 2:6 Česká divize U19  
  Sob, 29.8.2020 10:00 Třebeš V 1:3 Česká divize U19  
  ZÁŘÍ  
  Sob, 5.9.2020 12:30 Náchod D 2:0 Česká divize U19  
  Sob, 19.9.2020 14:15 Viktoria Žižkov D 2:6 Česká divize U19  
  Sob, 27.9.2020 11:00 Bohemians Praha V Česká divize U19  
  ŘÍJEN  
  Sob, 3.10.2020 10:00 Nový Bydžov D Česká divize U19  
  Sob, 10.10.2020 10:00 Čáslav V Česká divize U19  
  Ned, 18.10.2020 11:00 Svitavy D Česká divize U19  
  Ned, 25.10.2020 10:00 Beroun V Česká divize U19  
  LISTOPAD  
  Ned, 01.11.2020 11:45 Vlašim D Česká divize U19  
  Ned, 8.11.2020 12:15 Braník V Česká divize U19  
  Ned, 15.11.2020 10:00 Trutnov D Česká divize U19  
  Sob, 21.11.2020 10:00 Vyšehrad V Česká divize U19  
  Sob, 28.11.2020 10:00 Praga D Česká divize U19  
                     

"Program na srpen/prosinec"

               
  datum čas činnost místo  
  ZÁŘÍ  
  Stř, 23.9.2020 17:30 Tréninková jednotka - herní trénink SKS  
  Čtv, 24.9.2020 17:30 Tréninková jednotka - posilování + video SKS  
  Pát, 25.9.2020 18:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS  
  Sob, 26.9.2020 11:00 Bohemians Praha - mistrovské utkání Bohemians Praha  
  Pon, 28.9.2020 19:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS  
  Stř, 30.9.2020 18:30 Tréninková jednotka - herní trénink Bílá Hora  
  ŘÍJEN  
  Čtv, 1.10.2020 17:30 Bazén Sport. centrum Řepy  
  Pát, 2.10.2020 18:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS  
  Sob, 3.10.2020 10:00 Nový Bydžov - mistrovské utkání  
  Pon, 5.10.2020 19:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS  
  Úte, 6.10.2020 17:00 Tréninková jednotka - silový trénink Sport. centrum Evropská  
  Stř, 7.10.2020 18:30 Tréninková jednotka - herní trénink Bílá Hora  
  Pát, 9.10.2020 18:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS  
  Sob, 10.10.2020 10:00 Čáslav - mistrovské utkání Čáslav  
  Pon, 12.10.2020 19:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS  
  Stř, 14.10.2020 18:30 Tréninková jednotka - herní trénink Bílá Hora  
  Čtv, 15.10.2020 17:30 Bazén Sport. centrum Řepy  
  Pát, 16.10.2020 18:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS  
  Ned, 18.10.2020 11:00 Svitavy - mistrovské utkání SKS  
  Pon, 19.10.2020 19:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS  
  Úte, 20.10.2020 17:00 Tréninková jednotka - silový trénink Sport. centrum Evropská  
  Stř, 21.10.2020 18:30 Tréninková jednotka - herní trénink Bílá Hora  
  Pát, 23.10.2020 18:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS  
  Ned, 25.10.2020 10:00 Beroun - mistrovské utkání Beroun  
  Pon, 26.10.2020 19:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS  
  Stř, 28.10.2020 18:30 Tréninková jednotka - herní trénink Bílá Hora  
  Čtv, 29.10.2020 17:30 Bazén Sport. centrum Řepy  
  Pát, 30.10.2020 18:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS  
  LISTOPAD  
  Ned, 1.11.2020 11:45 Vlašim - mistrovské utkání SKS  
  Pon, 2.11.2020 19:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS  
  Úte, 3.11.2020 17:00 Tréninková jednotka - silový trénink Sport. centrum Evropská  
  Stř, 4.11.2020 18:30 Tréninková jednotka - herní trénink Bílá Hora  
  Pát, 6.11.2020 18:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS  
  Ned, 8.11.2020 12:15 Braník - mistrovské utkání Braník  
  Pon, 9.11.2020 19:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS  
  Stř, 11.11.2020 18:30 Tréninková jednotka - herní trénink Bílá Hora  
  Čtv, 12.11.2020 17:30 Bazén Sport. centrum Řepy  
  Pát, 13.11.2020 18:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS  
  Ned, 15.11.2020 10:00 Trutnov - mistrovské utkání SKS  
  Pon, 16.11.2020 19:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS  
  Úte, 17.11.2020 17:00 Tréninková jednotka - silový trénink Sport. centrum Evropská  
  Stř, 18.11.2020 18:30 Tréninková jednotka - herní trénink Bílá Hora  
  Pát, 20.11.2020 18:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS  
  Sob, 21.11.2020 10:00 Vyšehrad - mistrovské utkání Vyšehrad  
  Pon, 23.11.2020 19:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS  
  Stř, 25.11.2020 18:30 Tréninková jednotka - herní trénink Bílá Hora  
  Čtv, 26.11.2020 17:30 Bazén Sport. centrum Řepy  
  Pát, 27.11.2020 18:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS  
  Sob, 28.11.2020 10:00 Praga - mistrovské utkání SKS  
  Pon, 30.11.2020 19:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS  
  PROSINEC  
  Úte, 1.12.2020 17:30 Tréninková jednotka - silový trénink Sport. centrum Evropská  
  Stř, 2.12.2020 18:30 Tréninková jednotka - herní trénink Bílá Hora  
  Pát, 4.12.2020 18:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS  
  Sob, 5.12.2020 11:00 Přípravné utkání SKS  
  Pon, 7.12.2020 19:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS  
  Stř, 9.12.2020 18:30 Tréninková jednotka - herní trénink Bílá Hora  
  Čtv, 10.12.2020 17:30 Bazén Sport. centrum Řepy  
  Pát, 11.12.2020 18:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS  
  Sob, 12.12.2020 11:00 Přípravné utkání SKS  
  Pon, 14.12.2020 19:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS  
  Úte, 15.12.2020 17:30 Tréninková jednotka - silový trénink Sport. centrum Evropská  
  Stř, 16.12.2020 18:30 Tréninková jednotka - herní trénink Bílá Hora  
  Pát, 18.12.2020 18:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS  
   
               

Statistiky hráčů:

 
  I.B třída II. třída Divize U19 Celkem
  Jméno Z M G A Z M G A Z M G A Z M G A
  Askarov Yokub 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Bajrami Briton 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Bayer David 0 0 0 0 2 24 0 0 0 0 0 0 2 24 0 0
  Benetka Patrik 0 0 0 0 0 0 0 0 1 25 0 0 1 25 0 0
  Dařílek Jonáš 0 0 0 0 0 0 0 0 3 135 0 0 3 135 0 0
  Fischer Friedrich 2 90 1 1 0 0 0 0 4 360 1 2 6 450 2 3
  Glagolev Sergej 0 0 0 0 1 18 0 0 0 0 0 0 1 18 0 0
  Grigorov Daniel 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hrabě Lukáš 0 0 0 0 0 0 0 0 2 57 0 0 2 57 0 0
  Hudec Matyáš 0 0 0 0 0 0 0 0 2 58 0 0 2 58 0 0
  Jiroušek Patrik 0 0 0 0 1 36 1 0 1 18 1 0 2 54 1 0
  Kraus Matěj 0 0 0 0 0 0 0 0 4 189 0 1 4 189 0 1
  Madej Jakub 1 4 0 1 0 0 0 0 4 325 0 1 5 329 0 2
  Magendans Benjamin 2 78 0 0 0 0 0 0 4 338 2 0 6 416 2 0
  Melounek František 0 0 0 0 3 99 0 0 0 0 0 0 3 99 0 0
  Mizer Pavel 0 0 0 0 2 81 0 0 3 35 0 0 5 116 0 0
  Novotný Michal 0 0 0 0 3 108 0 0 2 52 0 0 5 160 0 0
  Ridzák Jakub 0 0 0 0 0 0 0 0 4 327 1 0 4 327 1 0
  Ridzák Jonáš 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Šafránek Kryštof 0 0 0 0 1 63 1 0 4 303 0 0 5 366 1 0
  Sinkula Filip 0 0 0 0 0 0 0 0 4 169 0 0 4 169 0 0
  Steiner Patrik 1 90 0 0 0 0 0 0 4 360 0 0 5 450 0 0
  Štěpán Šimon 0 0 0 0 2 67 0 0 0 0 0 0 2 67 0 0
  Švejda Marek 0 0 0 0 0 0 0 0 4 360 1 0 4 360 1 0
  Thor Jáchym 2 50 0 0 0 0 0 0 3 188 0 0 5 238 0 0
  Votruba Tadeáš 0 0 0 0 0 0 0 0 4 308 0 0 4 308 0 0
  Yarullin Marek 4 315 2 0 0 0 0 0 4 360 1 2 8 675 3 2
  Zima Filip 0 0 0 0 0 0 0 0 1 18 0 0 1 18 0 0
 

Daniel Klír, aktualizováno: 22.09.2020

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY