micuda 114910864719011[1]Libeň - V sobotu, 9.6.2018, jsme absolvovali s nejmenšími Střešovickými nadějemi poslední část čtyřdílné Jarní ligy na Meteoru. Po minulém 3. místě jsme nyní chtěli opět zabojovat o stupně vítězů a porvat se o celkové umístění v první polovině tabulky.

nohy micLibeň - V sobotu, 5.5.2018, jsme absolvovali s nejmenšími Střešovickými nadějemi druhou část Jarní ligy na Meteoru. Po minulém 5. místě jsme nyní chtěli zaútočit na vyšší pozice. Na turnaji jsme se tentokrát sešli ve velmi hojném počtu a měli kompletní 2 čtyřky a ještě jednoho hráče do hry navíc. Nejvíce ze všech týmů.

nejstrelecHorky nad Jizerou - V úterý, 1.5.2018, jsme absolvovali s nejmenšími Střešovickými nadějemi velmi kvalitně obsazený turnaj, který je pořádán pod záštitou Jiřího Maška – bývalý ligový fotbalista s mnoholetými zkušenostmi z českých i zahraničních soutěží. Turnaje se účastnili týmy jako AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, FK Mladá Boleslav, FC Slovan Liberec, FK Viktoria Žižkov či jiné velmi kvalitní týmy.