mic zelenyBenešov – Naše mužstvo ročník 2010 v čele s trenérem Kubíčkem dosáhlo 13.5.2017 na turnaji v Benešově na super úspěch
2. místo v celkovém pořadí / VELKÁ GRATULACE

HrdlorezyStřešovice - Předposlední utkání podzimní části jsme si předehráli o týden dříve a měli tak nabitý víkend (pátek výhra na Zličíně)! V neděli jsme tak na domácí půdě mohli přivítat tým Hrdlořez, kterému jsme chtěli oplatit porážku z úvodního duelu a také si v případě vítězství upevnit pozici podzimního vícemistra. O motivaci tedy nebyla nouze, zvláště po vydařeném utkání na Zličíně jsme šli do zápasu optimisticky naladěni.

ZlicinZličín - Páteční podvečer jsme si doslova zpříjemnili zápasem na Zličíně. I když na Áčku to zejména první poločas byla bída bez pohybu a nápadu, v poslední čtvrtině kluci zapli na plný výkon a byť ještě pět minut před koncem prohrávali o šest branek, dokázali stav srovnat na konečných 10:10!

StodulkyStřešovice - Místo nedělního oběda nás čekal na Střešovické UMT poslední celek tabulky ze Stodůlek. Od prvních minut jsme měli iniciativu převážně na svých kopačkách. Na Áčku úřadovala zejména dvojice Rejnek – Velinger, kteří se postarali také o náš úvodní gól a zároveň jubilejní 100. v soutěžních utkáních, když Rejnek skvěle přihrál před prázdnou branku Velingerovi!

CU BohemiansPNGStřešovice - Obrat o 180° oproti úvodnímu utkání sezóny předvedli naši borci v šestém soutěžním kole, kdy jsme přivítali tým CU Bohemians. Zatímco v prvním kole jsme Bohemce doslova darovali body naším špatným přístupem bez známky bojovnosti či fotbalovosti, doma jsme předvedli již po několikáté, že stoupáme kvalitativně i bojovně vzhůru.