U8 - Aritma Praha 47:10

Střešovice - Opět nedělní dopoledne, tentokrát však domácí svatostánek. Počasí opět nezklamalo a mohli jsme se těšit na derby Prahy 6 s týmem Aritmy, který zatím neměl takové štěstí, a proto jsme očekávali co, se bude dít.

Braník - U8 13:27

Braník - V krásném nedělním dopoledni nás čekal výjezd přes řeku a to do nedalekého Braníka. Soupeř pro nás trochu neznámý, jelikož jsme se na turnajích nepotkávali.

U8 - Motorlet Praha 36:29

Střešovice - V pondělním odpoledni, dne 1.10.2018, nás čekala dohrávka čtvrtého kola proti soupeři, který pro nás nebyl úplnou neznámou. Sehráli jsme proti němu řadu utkání v rámci různých turnajů. Tímto týmem byl soupeř z nedalekých Jinonic a to Motorlet Praha.

FA Praha - U8 24:23

Střížkov – Další kolo letošní sezóny nám přisoudilo páteční výjezd na Střížkov proti FA Praha. Jak již termín a čas (16:30) napovídá, nečekala nás jednoduchá doprava…. Očekávané se stalo skutečností a pražský tunelový komplex se veřejnosti uzavřel… Příjezd na zápas byl tedy oříškem pro téměř celý tým, ale díky vstřícnosti domácích se začátek posunul o pár minut a všichni aktéři stihli dorazit na místo.

U8 - Háje 32:22

Střešovice - V neděli, 16.9.2018, jsme absolvovali s nejmenšími Střešovickými nadějemi první mistrovské utkání na domácím svatostánku. Soupeřem nám byl tým z jižní strany hlavního města a to tým FC Háje Jižní Město.

Další články...

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • OC šestka