U8 - 1. místo na turnaji v Kolodějích

Koloděje - V neděli, 2.12.2018, nás čekal první halový turnaj zimní přípravy. V mrazivém nedělním ránu jsme cestovali do vzdálených Koloděj. Místní nafukovací hala je nová a nás zajímalo, jak velké zde budou dvě postavené hřiště. Realita byla taková, že hřiště moc velká nebyla, nicméně brány oproti tomu byly obrovské. Dalo se tedy čekat, že by mohlo padat mnoho branek. Systém každý s každým (6 týmů) a rychlý sled zápasů hlásil, že za 2 hodinky budeme znát vítěze. Velmi zajímavý a rychlý systém turnaje nám vyhovoval. Přivezli jsme dvě kompletní čtyřky a mohli tudíž střídat velmi rychle.

U8 - Xaverov 25:23

Střešovice – Závěrečné 11. kolo nás čekal pro nás opět trochu neznámý soupeř. Tým z východní části Prahy, a to Xaverov. Proti tomuto soupeři jsme snad žádné utkání ještě nehráli. Dle jejich výsledků nás čekal velmi vyrovnaný zápas a to se později i potvrdilo. Zápas se odehrál od 15:00 a byl posledním mistrovským utkáním, které se v podzimní části odehrál.

Meteor - U8 34:16

Meteor – 10. kolo nám nachystalo vedoucí tým naší tabulky a nás čekala cesta do Libně na místní Meteor. Utkání se mělo původně hrát v dopoledních hodinách, nicméně na naší žádost se termín přesunul až na 16. hodinu, za což ještě jednou soupeři mnohokrát děkujeme. Na kluky tak čekalo utkání na UMT pod umělým osvětlením.

Podolí - U8 34:21

Podolí – V 9. kole jsme se vypravili na hřiště asi dosud nejsilnějšího soupeře dle výsledků v probíhající sezóně. Tým Podolí do této chvíle ztratil jen dvě utkání, a tudíž se očekávala opravdová fotbalová bitva. Zápas se hrál v neděli těsně po obědě a my doufali, že kluci nepřijedou s plnými žaludky po nedělním obědě.

U8 - Dukla JM 24:25

Střešovice – V 8. kole nás čekalo domácí utkání v netradiční den a čas. Z důvodu podzimních prázdnin jsme dohrávali kolo v úterý od 16:00 hod. a čekal nás soupeř z jižní části hlavního města, Dukla JM. Soupeř dle výsledků velmi kvalitní a pro nás další srovnání našich herních dovedností a činností.

Další články...

• OC šestka