Motorlet Praha - U8 48:19

Motorlet – Páteční podvečerní čas, nevyzpytatelný soupeř, mrazivé „jarní“ počasí, posíleni první jarní výhrou. To byly aspekty, které se sešly před naším dalším utkáním, kdy jsme zajížděli do nedalekých Jinonic změřit síly s týmem Motorletu Praha.

U8 - FA Praha 27:18

Střešovice V čase nedělního oběda k nám dnes přijel soupeř ze Střížkova a to FA PRAHA. Po minulých nezdarech a ne úplně přesvědčivých výkonech jsme věděli, že musíme něco změnit. Takže trenérský tým oblékl nové černé úbory a těšili jsme se na utkání, které se hrálo za krásného slunného počasí.

FC Háje - U8 37:17

Háje - Po minulém utkání, které jsme hráli v domácím prostředí, jsme tentokrát vyrazili na venkovní utkání proti silnému soupeři z jižního města. Na utkání jsme se velice těšili, protože soupeře jsme potkávali již dříve na turnajích, kde předváděli velice dobré výkony a věděli jsme, že to nebude vůbec jednoduché.

U8 - FK Admira Praha 11:29

Střešovice – Zimní spánek skončil…..bohužel ne tak úplně pro všechny naše hráče… V prvním kole nás čekal velmi kvalitní soupeř z Admiry Praha. Utkání se hrálo v našem svatostánku a věřili jsme, že ukážeme přítomným divákům to, co jsme během zimy natrénovali, a kluci se ukážou v dobrém světle. Ne vše se povedlo ale to později.

U8 - 1. místo na turnaji v Kolodějích

Koloděje - V neděli, 2.12.2018, nás čekal první halový turnaj zimní přípravy. V mrazivém nedělním ránu jsme cestovali do vzdálených Koloděj. Místní nafukovací hala je nová a nás zajímalo, jak velké zde budou dvě postavené hřiště. Realita byla taková, že hřiště moc velká nebyla, nicméně brány oproti tomu byly obrovské. Dalo se tedy čekat, že by mohlo padat mnoho branek. Systém každý s každým (6 týmů) a rychlý sled zápasů hlásil, že za 2 hodinky budeme znát vítěze. Velmi zajímavý a rychlý systém turnaje nám vyhovoval. Přivezli jsme dvě kompletní čtyřky a mohli tudíž střídat velmi rychle.