SK Nusle - U8 24:0 (11:0, 5:0, 8:0)

NusleNusle - Třetí mistrovské utkání sezony 2011/12. A první utkání venku. Soupeř asi zatím nejsilnější SK Nusle 2003 a mladší. Nejvyšší prohra 24-0 (11-0, 5-0,8-0). Bylo nás jenom devět hráčů (řádí nemoci). O to více si kluci zahráli. Šance byly, ale domácí brankář za svá záda nic nepustil a když byl překonán, tak mu pomohla tyč branky.
Sice nejvyšší prohra, ale kluci už vědí, jak se na hřišti pohybovat, vzájemně si pomáhat, tolik nepadají na zem. Některé fáze zápasu se mi líbily a byl jsem i spokojen (asi divná fráze když dostanete 24 gólů).
Sestava SKS : Boublík Š., Vlčkov M. - Burger J., Šůna F., Vodrážka B., Kubička G., Kubín O., Šírl V., Sládek A.
Penalty proměnili hráči: Kubín O., Šůna F., Burger J.

Oldřich Ouzký 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY